LEYLA KIRILMAZ

( LEYLA AYYILDIZ )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimar ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Köpek Irkları Federasyonu  GENÇ KIF Komite üyesi.

1969 Doğumlu, Konya'lı.

Bir çok restorasyon, çelik ve betonarme inşaat tamamladı. (Bunlardan bazıları Beşiktaş Deniz Müzesi, Aşiyan Müzesi, Şişhane Katlı Otoparkı, Yıldız Güvercinlik Binası, Bulgar Kilisesi v.b.) 

'Leyla Ayyıldız İle İş Güvenliği' isimli kitabı yazdı. İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarına giren binlerce kişiye rehberlik yaptı.

" Leyla Ayyıldız ile İş Güvenliği " kitabını edinmek için layapiweb@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Haus Of Nikomedia Logo

LEYLA AYYILDIZ İLE İŞ GÜVENLİĞİ KİTABI

VE

LEYLA AYYILDIZ HAKKINDA YORUMLAR 

#969 Administrator 2015-06-19 22:07

Leyla hanim

Iyi geceler

Kitabinizi alip calistim

Sinavi iyi bir puanla gectim

Hersey icin tesekkurler

Kaynak soran bircok kisi oldu

Ozelden

Sizi onerdim

82puan aldim

Derecem 65

Quote

 

 

 

0 #968 Administrator 2015-06-19 22:03

 

Leyla hanım merhaba uzun zaman oldu en son gecen sınavda 1 soruyla kacırmıstım bu sefer kazandım leyla hanım 38 doğru 12 yanlış ile:) sizinle paylaşmak istedim. Gercekten Allah razı olsun sizden cunku sizin derslerinize işimden dolayı katılmayı cok ısterken katılamadım 2012-13 yılındaki ses kayıtlarnızla her zaman yolda onları dinleyerek gecırdım sağolun Allah razı olsun bu paylasımlar ıcın gercekten Teşekkürler sadece ses kayıtları ve Allahın ıznıyle kazanmıs oldum teşekkürler. :)))

Quote

 

 

 

0 #967 Administrator 2015-06-19 22:02

 

Merhabalar Leyla Hanım,Size güvenerek hayatımda verdiğim doğru kararlardan birisi güvenimi boşa çıkarmadınız. Sizden Allah razı olsun. Sizin kitabınız ve ses kayıtlarınıza çalışarak sınavda 80 puan aldım. Çok teşekkür ederim. Hayırlı Ramazanlar .Allah sizden razı olsun.

 

Quote

 

 

 

0 #966 Administrator 2015-06-19 22:02

 

Leyla Hn, önceki yıl ki sınav için hazırlamış olduğunuz “son gün tekrarları”ile sadece son hafta çalışarak kazandım.Sayenizde C Sınıfı belgesi almaya hak kazandım.Hakkınızı helal edin,çooook teşekkür ederim.

Quote

 

 

 

0 #965 Administrator 2015-05-22 09:30

 

Merhaba Leyla hanım ,

Öncelikle yayınlamış olduğunuz son gün dersleri için çok teşekkürler.. Yüreğinize sağlık. Ben de sizin gibi bir mimarim. Henüz yolun başındayım.

Çalıştığım için sınava çalışma olanağı pek bulamadım bir hafta önce sınava Çalışmaya başladım ama konuların ve ezberlerin çokluğu beni umutsuzluğa sürükledi. Kazanamayacağım ı düşünürken sizin YouTube videolarınıza rastladım. Çok şükür  ilk ricam bu derslerin Pdf hallerini mail atabilir misiniz?Önümde on beş gün var son tekrar derslerinizi bitirmek üzereyim. Sitenizdeki derslere de bakmak istiyorum fakat vakit sınırlı. Ikinci ricam da bana ne yapmamı önerirsiniz ? (çalışıyorum sadece akşamları vakit bulabiliyorum)

 

Quote

 

 

 

0 #964 Administrator 2015-05-22 09:30

 

Merhaba

Teşekkür ederim. Allah yolunuzu aydınlık eylesin. Güzel niyetleriniz beni çok mutlu etti.

Quote

 

 

 

0 #963 Administrator 2015-05-22 09:21

 

Leyla hanım sizin youtube videolarınızla sınava hazırlanıyorum özellikle son gün tekrarlarını dinliyorum. Videolar da pdf formatında olan kısa özetleri hala gönderiyorsaniz bende gondermenizi rica edecektim. Her şey için çok teşekkürler

Quote

 

 

 

0 #962 Administrator 2015-05-22 09:20

 

Leyla hanım, merhaba23 mayıs 2015 c sınıfı İSG sınavına gireceğim. Sizin geçen sene hazırladığınız son gün tekrarını dinliyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Sizden Bu son gün tekrarının PDF formatını isteyeceğim. Gönderirseniz çok memnun olurum.

 

İyi çalışmalar.

Saygılarımla..

Quote

 

 

 

0 #961 Administrator 2015-05-22 09:19

 

leyla hanım merhaba…

youtube da yapmış olduğunuz son gün tekrarlarını dinledim gerçekten çok güzel harcamışsınız. elinize , sesinize ve yüreğinize sağlık… artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah ne muradınız varsa versin inş. Allah razı olsun…eğer mümkünse o son gün tekrarı dökümanını pdf olarak gönderebilirmis iniz..

saygılarımla, iyi çalışmalar….

 

Quote

0 #960 Administrator 2015-05-22 09:18

 

Merhabalar Leyla Hanım,23 Mayıs İSG C sınıfı sınavına sizin videolarınızla hazırlandım. Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Neredeyse 9 ses kaydını da bitirdim, ezberledim. Ancak pdf’ine de son olarak ulaşmak istiyorum. Acaba gönderebilmeniz mümkün müdür?

 

Çok teşekkür ediyorum. Eğer sınavı geçersem, sizin sayenizde olacak, ve eğer geçersem, size bir hediye yollamayı çok isterim.

Saygılar

Quote

 

 

 

0 #959 Administrator 2015-05-22 09:08

 

Merhabalar çok sevgili Leyla Hocam,

Siz beni tanımıyorsunuz ama ben sizi tanıyorum, dediğiniz gibi “kimbilir hangi kulaklar da ses oldum?” diye, işte benim kulağımda ses oldunuz. Emeğininiz için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.. İSG sınavı için Son Gün Tekrarı 35 SAYFALIK PDF okumanızı dinledim. Çok faydalı oldunuz, tekrar çok teşekkürler.

Bu pdf belgesini göndermenizi rica etsem çok mu şey istemiş olurum sizden acaba..

Siz okurken, ben de dinlerken altını çizmek, yanına not almak, gözle de takip etmek için çok ihtiyaç duydum bu belgeye..

gönderbilirseni z çok mutlu olucam.Kocaman sevgilerimle..

 

Quote

 

 

 

+2 #958 Administrator 2015-03-19 19:09

 

11.03.2015 / 09:11 tarihinde gönderilmiş

verdiğiniz bu hizmetten dolayı teşekkürler

Quote

 

 

 

0 #957 Administrator 2015-03-19 19:09

 

27.02.2015 / 11:05 tarihinde gönderilmiş

Leyla hanım yaptığınız çalışmayı takdir ediyorum.

Bu çalışmalarınızl a, sanıyorum birçok kişinin hayır duasını alıyorsunuz.

Benimde bu alanda denizdeki kum tanesi kadar bir katkım olur diye ümit ediyorum

en azından güvenlik kültürünün gelişmesi anlamında

size ve bu amaçla çalışanlara çok teşekkür ederim.

Quote

 

 

 

0 #956 Administrator 2015-03-02 13:57

 

Yoğun bir haftayı daha yarıladık çok şükür , bu hafta hem yoğun hemde neşeli geçiyor. Geçtiğimiz aralık ayında iş güvenliği uzmanlığı sınavına girmiştim sınav dün açıklandı ve çok şükür geçmişim. Tabi ki bu sınavı geçmemde en büyük pay youtube dan videolarını cep telefonuma indirip yürüyüş yaparken yemek yaparken dinlediğim Leyla Ayyıldız’ın katkıları çok büyük. Benim gibi İSG sınavına hazırlanan ve yoğun çalışanlar Leyla hanımın internet sitesine buradan , youtube adresine buradan , facebook gurubuna buradan ulaşabilirler.Şimdi ne alaka diye düşünülebilir bir klinikte koordinatör olarak çalışıyorum malum , ama sağlık alanında en basit muayenelerden , en lüks hastanelere kadar tehlikeli sınıfta olarak ilan edildik. Doğal olarak küçük işletmeler osgb ye kayıt olurken , büyük işletmelerde kendi isg birimini oluşturmaya gitti.

 

#966 Administrator 2015-03-01 07:15

 

Leyla hocam merhaba

Size uzunca bir teşekkür mesajı yazmak istedim. Üzerimde olan emeğimi nasıl öderim bilemiyorum ama eserinizi bilin istedim. Şuanda cok buyuk bir isletmedetim. Saha gözetmeni olarak bir taşıyıcı bant inşaasında önümüzdeki günlerde görev alacağım. Başlangıç için biraz sıkı ve zorlayıcı bir iş oldu bana göre ama şuanda burada olmaktan mutluyum.

Isletmenin genel anlamda isg politikası çok sıkı, inşallah beklentileri karşılarım ve benim için güzel bir tecrübe olur. İşletme olarak avrupanın en büyük isletmesi konumunda , şuanda asılişverene ek olarak da yaklaşık 10 civarı altişveren de var. Bir nevi kasaba boyutunda.

Sıkıntılı, stresli olduğum ve zaman zaman bunalıma girdiğim işsizlik dönemi artık geride kaldı. Gerek mezun olduğum bölüm gerekse ülkenin malum şartlarından dolayı mezun olduğumdan beri düzgün bir işim olmadı leyla abla hatta geçici olarak girdiğim işte sorumlu olduğum binanın çöpünü bile taşıdım. Benim için isg uzmanlığı belki de son ihtimalidi ve bunu sizin sayenizde iyi değerlendirdiği mi düşünüyorum. Bize ders çalıştırırken yeri geldi sitem ettiniz yeri geldi moral verdiniz ama herşeyden önemlisi arada pc denilen bu alet olsa da benim ablam oldunuz. Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Hakkınızı helal edin.

(Not: Sahaya henüz çıkamadığım için fotoğraf çekemedim, çıktığım zaman sizlerle de paylaşacağım inşallah)

İyi günler

Quote

 

   

 

#965 Administrator 2015-03-01 07:13

 

Merhaba leyla hanım .biz ahşap işleri ile ilgili bir işletme sahibiyiz.kardeşim iç mimar babamda 3 göbek öteden marangoz….dedeleri anadolu da evlerde tavan süslemeleri yaparmış.ben ziraat mühendisiyim isg sınavı haxırlığı yaparken sizi tanıdım.kitabınız bana ASınıfı sınavını kaxandırdı.hatta çok kısa bir süre varken aldım kitabı ki hiç ümidim de yoktu.hakkınızı helal edin biz gül ağacından kapı küntekari işlemeli kapılar panolar vs yapıyoruz.ilgilenirseniz size katalok göndereceğim.önce bir sitemize göz atın derim.beğeneceğinize eminim.aklınızın bir köşesinde kalsın.biz genelde çok büyük ebatta kapılar yapıyoruz.dini mekanlara mihrap minber vs…merdiven küpeştesi vs gibi çok sayıda çalışmamız var

Quote

 

   

 

#964 Administrator 2015-03-01 07:12

 

Leyla Hanım

Çok teşekür ederim verdiğiniz emekler için, sayenizde kazandım sınavı:)

Quote

 

   

 

 

 

#963 Administrator 2015-03-01 07:12

 

Leyla Ayyıldız , Leyla abla demek istiyorum . Iş güvenliği ve uzmanlığı eğitimi aldıktan snra bir kez sınavı kaçırmıştım ikinci defa girdiğimde eğitim aldığımın üzerinden bir yıl geçmişti ve hemen hemen herşeyi unutmuştum sınava son 1 ay kala internette reklamını gördüm hemen ağına kayıt oldum derslere katıldım kitabını alım ve işin ilginç tarafı ilk kez görüyor olduğum ve hiç tanımadığım birine güvenmekti . Ama bütün bunları bir ayda başarabileceğim e gerçekten inanmıyordum . Leyla abla sayesinde herşey yoluna girdi ve sınavdan 80 alarak benim en çok istedigim şey gerçekleşti bunun için gerçekten çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık seviyorum sizi

Yazamadım 3 gündür gece mesaisi yaptım …heycanımı mutluluğumu anında paylaşmak isterdim.hayatımın en büyük anını yaşadım sayenizde tam annemin amerikaya gideceği gün en büyük mutluluğu yaşattım ona, amcamın rahatsızlığı nedeniyle babam çok mutsuzdu onun yüzünü güldürebildim biraz..babamın ağlamadına şahit olduö gururdan:( çok teşekkür ederim iyi ki varsınızz emeğinize sağlıkkk Leyla ablacımmm

Quote

Hocam selamlar, nasılsınız? Gruba yazdım size olan teşekkürlerimi ama burdan da yazmak istedim sayenizde Türkiye derecesiyle İsg uzmanı oldum bu arada kendi çalıştığım kurumda Şubat sonu itibariyle İsg uzmanı olarak çalışacağım. Sizin de fikrinizi almak istedim. Piyasadaki maaş ortalamasını çok bilmiyorum. Sizce maaşım ne kadar olmalı? Az tehlike sınıfı ve 700-800 arası çalışan var. Benim için fikirleriniz çok önemli inşallah en kısa zamanda yüz yüze de tanışırız…

Quote

 

   

 

 

 

#958 Administrator 2015-01-28 13:29

 

Allah Sizden Razı Olsun İstanbul’a geldiğim zaman sizin elinizi öpmeye gelicem Bize Verdiğiniz Emekler için. Allah Sizi Hiç Bir Zaman Başımızdan Eksik Etmesin Size Uzun Ömürler Versin.

Quote

 

   

 

 

 

#957 Administrator 2015-01-28 13:29

 

Hocam geçtim Allah sizden razı olsun B ye girerkende sizinle calışıcam

Quote

 

   

 

 

 

#956 Administrator 2015-01-28 13:28

 

Leyla Hocammmmm, kazandımmmm..Çok teşekkür ediyorum size . Bizi çok güzel motive ettiniz ve çok emek verdiniz. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Quote

 

   

 

 

 

#955 Administrator 2015-01-28 13:25

 

% 30’luk dilim girdiğim için kendimle gurur duyuyorum. Emekleriniz için de sonsuz teşekkür ediyorum. Son özetlerinizi bir kez okumak yeterli oldu

Quote

#954 Administrator 2015-01-28 13:25

 

Teşekkür ederim Allah’a çok şükür sınavım başarılı geçti Desteğiniz için çok teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#953 Administrator 2015-01-28 13:24

 

Leyla Hanim Merhaba

Bugun C sinifi Is guvenligi sinavina girdim ve sizin sayenizde sinavim iyi gecti ve umutluyum. Buyuk ihtimal insallah sonucta iyi gelecek. Sizin videolariniz ve ders notlariniz olmasa bu kadar iyi gecmezdi ve benim umudum yoktu sinav icin. Allah sizden razi olsun. Hersey icin cok tesekkur ederim.

Iyi Aksamlar Dilerim

Quote

 

   

 

 

 

#952 Administrator 2015-01-28 13:24

 

Sağolun leyla hanım 1 aydır ses kaydınız ofiste otobüste dershaneye giderken dinlemeye calıstım . bakalım dedikleriniz aklımda kaldığı kadarıyla yaptım bugun Allah razı olsun pdf ıcınde teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#951 Administrator 2015-01-28 13:23

 

Leyla Hanım; Leyla Hocam; Leyla ablamm:) her hitap şeklinde çok samimi ve sevgi doluyum size karşı.İyi ki tanıdım sizi iyi ki varsınız. İyi ki ….!

Quote

 

   

 

 

 

#950 Administrator 2015-01-28 13:23

 

Çok teşekkür ederim Leyla hanım sizin bize Verdiğiniz emekleri ve Yüklediğiniz kazanma hırsı bizim için çok değerli ve ömrüm boyunca bu duyguyu kalbimde saklayacağım

Quote

 

   

 

 

 

#949 Administrator 2015-01-28 13:23

 

Leyla hanim Merhaba kitabimi bugün aldım göz geçirdim çok net ve akılda kalıcı .Ayrıca yeni değişen şeyleri de duzeltmissiniz çok teşekkür ederim elinize sağlık hoscakalin

Quote

 

   

 

 

 

#948 Administrator 2015-01-28 13:23

 

Yazamadım 3 gündür gece mesaisi yaptım …heycanımı mutluluğumu anında paylaşmak isterdim.hayatımın en büyük anını yaşadım sayenizde tam annemin amerikaya gideceği gün en büyük mutluluğu yaşattım ona, amcamın rahatsızlığı nedeniyle babam çok mutsuzdu onun yüzünü güldürebildim biraz..babamın ağlamadına şahit olduö gururdan:( çok teşekkür ederim iyi ki varsınızz emeğinize sağlıkkk Leyla ablacımmm

Quote

 

   

 

 

 

#947 Administrator 2015-01-28 13:22

 

Leyla Ayyıldız , Leyla abla demek istiyorum . Iş güvenliği ve uzmanlığı eğitimi aldıktan snra bir kez sınavı kaçırmıştım ikinci defa girdiğimde eğitim aldığımın üzerinden bir yıl geçmişti ve hemen hemen herşeyi unutmuştum sınava son 1 ay kala internette reklamını gördüm hemen ağına kayıt oldum derslere katıldım kitabını alım ve işin ilginç tarafı ilk kez görüyor olduğum ve hiç tanımadığım birine güvenmekti . Ama bütün bunları bir ayda başarabileceğim e gerçekten inanmıyordum . Leyla abla sayesinde herşey yoluna girdi ve sınavdan 80 alarak benim en çok istedigim şey gerçekleşti bunun için gerçekten çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık seviyorum sizi

Quote

0#946 selçuk …. 2015-01-23 16:59

 

Leyla hanim öncelikle bu videoları hazırlayıp bize sunduğunuz için size çok teşekür ediyorum sadece sizin bütün videoları 2 sefer bazısınıda 3 sefer dinleyerek sinava girdim başka hiçbir kaynaktan çalişamadım bu benim ikinci girişimdi 52d 8y la sinavda başarili oldum hakkınızı helal ediniz iyiki varsınız 

Quote

 

   

 

 

 

#945 Administrator 2015-01-22 23:22

 

Leyla hanım isg sınavına sadece sizin youtube son tekrar videolarınızı izleyerek girdim ve 70 aldım bu nedenle size çok teşekkür ediyorum

Quote

 

   

 

 

#944 Administrator 2015-01-22 20:26

 

% 30’luk dilim girdiğim için kendimle gurur duyuyorum. Emekleriniz için de sonsuz teşekkür ediyorum. Son özetlerinizi bir kez okumak yeterli oldu.

Quote

 

   

 

 

 

#943 Administrator 2015-01-22 20:22

 

Leyla Hanım Merhaba, Sizin de desteğinizle bende C grubu iş güvenliği Uzmanı oldum.Katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler….Sizinle sanal ortamda tanışmaktan çok mutlu oldum.Gerçek hayatta da tanışmayı çok istiyorum.Ofisimiz Kazasker’de bu tarafa yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı rica ediyorum.İnsani ve mesleki anlamda birbirimize katkı- destek vermeyi arzuluyorum.mutlaka fırsat yaratıp görüşelim..Teşekkürler…Selamlar…

Quote

 

   

 

 

 

#942 Administrator 2015-01-22 20:17

 

Teşekkürler sizin hazırladığınız kitap sayesinde sınavı kazandım…..

Quote

 

   

 

 

 

0#941 Necati 2015-01-22 09:09

 

Leyla hanım ISG Aralık sınavına sadece sizin son gün tekrar videolarınızı çalışarak girdim ve bu çalışmaya başladığım zamanda sınava 3 gün vardı ve sonuç olarak kazandım size sonsuz teşekkür ederim. Allah razı olsun , Allah yolunuzu açık etsin, herşey gönlünüzce olsun.

Quote

 

   

 

 

 

#940 Administrator 2015-01-22 07:40

 

Merhaba Leyla Hanim. Yardimlarinizla sinavi basari ile gectim. Sinava hazirlik surecimde hergun ses kayitlarinizla yanimdaydiniz. yemek yaparken, utu yaparken, yolda… surekli okudugunuz yonetmelikleri dinledim. Inanin kendim bu kadar okuyamazdim ve calisamazdim. Sonrasinda kurs ile desteklediniz, motive ettiniz. Birlikte hazirlandik iyi ki varsiniz. Emeginize saglik. Cok cok tesekkur ederim…

 

 

 

   

 

 

 

#939 Administrator 2015-01-21 21:53

 

Hocam ben de 88 aldım, 53 doğru 7 yanlış

Quote

 

   

 

 

 

#938 Administrator 2015-01-21 21:51

 

TEŞEKKÜRLER LEYLA HANIM 73,33333 İLE GEÇMİŞİM SİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER ..:-)))

Quote

 

   

 

 

 

#937 Administrator 2015-01-21 21:42

 

Teşekkür ederim

Sınavı kazandım bunda kitabınızın katkısı tartışılmaz teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#936 Administrator 2015-01-21 21:42

 

Hocam emeğiniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Ben değil aslında biz kazandık

Quote

 

   

 

 

 

#935 Administrator 2015-01-21 21:38

 

Eşimde kazanmış. Kitabinizin katkısı kuşkusuz çok fazla.

Quote

 

   

 

 

 

#934 Administrator 2015-01-21 17:28

 

ben kendımle gurur sizlerde onur duyabilirsiniz emeğinize sağlık daha nice insanların başarısına katkıda bulunursunuz umarım herşey gönlünüzce olsun

Quote

 

   

 

 

 

#933 Administrator 2015-01-21 17:26

 

Leyla Hanım MerhabaSize çok teşekkür ederim sizin videolarınız ve notlarınız sayesinde sınavı geçtim. Hemde 83,3 puanla geçtim. Sizden Allah razı olsun. Siz olmasaydınız bu sınavı muhtemelen geçemeyecektim.Sınavdaki soruların yarısından fazlası sizin notlarınızdan çıktı zaten.

Quote

 

   

 

 

 

#932 Administrator 2015-01-21 14:41

 

Leyla hanım isg sınavına sizin videolarınızla hazırlandım ve bugun sonucu ögrendim 70 almışım. Çok teşekkür ederim.

Rabbim sizide sizin bizlerin yolunu açtığınız gibi yolunuzu açıp hayatınızı kolaylaştıracak insanlarla karşılaştırsın.

Quote

#931 Administrator 2015-01-21 14:37

 

Hocam sınavı 85 puanla geçtim emeğiniz büyük. Allah sizden razı olsun.

Quote

 

   

 

 

 

#930 Administrator 2015-01-21 12:34

 

artık bir uzmanım Leyla abla sonuçlar açıklandı

Quote

 

   

 

 

 

#929 Administrator 2015-01-21 12:34

 

Hayatımda yeni bir başlangıç olacak hayırlısıyla sizin sayenizde Leyla hanım.2014 yılında ki en büyük kazancım oldunuz.hepimizin hakkında Hayırlısı olsun.Allah’ım hepimize hayırlı Kapılar açsın.Geçemeyen Arkadaşlarım sizinle başaracaklar işşAllah.

Quote

 

   

 

 

 

#928 Administrator 2015-01-21 12:24

 

Sevğili Leya hanım ve ekibi öncelıkle sınavı kazandım çok mutluyum ama bu başarımda sizin emeğiniz çok tek kitaptan ve mail olarak gönderdıgınız bilğiler çok işime yaradı sonsuz tşk ediyorum kitapınız sınavda başarılı olmamı sağladı sonrada iş hayatında yardımcı bir kaynak olacagını düşünuyorum emeğinizden ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim

Quote

 

   

 

 

 

#927 Administrator 2015-01-21 12:21

 

Inanamıyorum yeni gördüm açıklandığını.83.333 almışım. 50 doğru,10 yanlış var.yuphyyyy geçmişim.çok çok çok teşekkür ederim Leyla hanım siz olmasaydınız benim kazanmam imkansızdı.işşAllah b Sınavı’nda yine sizinleyim.herşey gönlünüzce olsun.grup arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum birbirimize hep destek olduk.hepinize kucak dolusu sevgiler…..

Quote

 

   

 

 

 

#926 Administrator 2015-01-21 12:10

 

İş sağlığı ve güvenliği sınavını kazandım.Artık uzmanım.Başta Leyla hocama,Didem ve Selin hocama,Yavuz beye,La yapı ailesine çok teşekkür ederim.İyiki sizi tanımışım,iyiki varsını

Quote

 

   

 

 

 

#925 Administrator 2015-01-21 12:00

 

Leyla han?m yard?mlar?n?z i?in ?ok te?ekk?r ederim.27 Aral?k isg s?nav?ndan 75 yetmi? be? ald?m.Ba?ar?lar?n?z?n devam?n? dilerim.

Quote

 

   

 

 

 

#924 Administrator 2015-01-21 11:59

 

Teşekkür ediyorum, sınavı geçtim

iyi çalışmalar dilerim..

Quote

 

   

 

 

 

#923 Administrator 2015-01-21 11:57

 

Günaydın leyla abla , her şey için çok teşekkürler. Üzerimde çok emeğin var.

Quote

 

   

 

 

 

#922 Administrator 2015-01-21 11:56

 

Hocam seksen almısım. Cok tesekkurlerrrrr . Cok tesekkurler sız olmasaydınız belkıde kazanamazdım

Quote

 

   

 

 

 

#921 Administrator 2015-01-21 11:55

 

45 doğru 75 aldım teşekkürler Leyla hanım çok teşekkürler , emeğinize sağlık

Quote

 

   

 

 

 

#920 Administrator 2015-01-21 11:55

 

45 doğru 75 aldım teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#919 Administrator 2015-01-21 11:54

 

CANIM LEYLA ABLA VE GRUPTAKI EMEGI GECEN HERKES

Quote

 

   

 

 

 

#918 Administrator 2015-01-21 11:53

 

Oleyyyyy teşekkürler la yapı leyla ayyıldız 47 doğru geçtimmmm :)))))

Quote

 

   

 

 

 

#917 Administrator 2015-01-21 11:52

 

Hocam Türkiye 41. Si oldum

Quote

 

   

 

 

 

#916 Administrator 2015-01-21 11:52

 

Hocam ben başak 50 doğru 83 aldım çook çook teşekkür ederim emeklerinize

Quote

 

   

 

 

 

#915 Administrator 2015-01-21 11:52

 

Bende seksen almısım:)

Quote

 

   

 

 

 

#914 Administrator 2015-01-21 11:51

 

Ben de geçtim Leyla Hocam emeğinize gayretinize kalbi teşekkürler…

Quote

 

   

 

 

 

#913 Administrator 2015-01-21 11:51

 

Hocam geçtim Allah sizden razı olsun B ye girerkende sizinle calışıcam

Quote

 

   

 

 

 

#912 Administrator 2015-01-21 11:51

 

Leyla hanım çok teşekkürler , emeğinize sağlık

Quote

 

   

 

 

 

#911 Administrator 2015-01-21 11:49

 

Leyla Hocammmmm, kazandımmmm..Çok teşekkür ediyorum size . Bizi çok güzel motive ettiniz ve çok emek verdiniz. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Quote

 

   

 

 

 

#910 Administrator 2015-01-14 16:00

 

Leyla Hanim Merhaba;Oncelikle emeginiz icin tskler.Kitabiniz cok guzel hazirlanmis.

Quote

 

   

 

 

 

#909 Administrator 2015-01-13 17:53

 

LEYLA HANIM GÖSTERMIŞ OLDUĞUNUZ ÖZENDEN DIKKATTEN SAMIMIYETTEN GAYRETTEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERIM:-)

Quote

 

   

 

 

 

#908 Administrator 2015-01-13 17:02

 

Leyla Hanım; Leyla Hocam; Leyla ablamm:) her hitap şeklinde çok samimi ve sevgi doluyum size karşı.İyi ki tanıdım sizi iyi ki varsınız. İyi ki ….!

Quote

#907 Administrator 2015-01-13 17:01

 

Çok teşekkür ederim Leyla hanım sizin bize Verdiğiniz emekleri ve Yüklediğiniz kazanma hırsı bizim için çok değerli ve ömrüm boyunca bu duyguyu kalbimde saklayacağım.

Quote

 

   

 

 

 

#906 Administrator 2015-01-13 17:01

 

Leyla hanim Merhaba kitabimi bugün aldım göz geçirdim çok net ve akılda kalıcı .Ayrıca yeni değişen şeyleri de duzeltmissiniz çok teşekkür ederim elinize sağlık hoscakalin

#905 Administrator 2015-01-04 06:39

 

Leyla hanım ilk denemede 66 doğru çıktı.sizin kursunuza katılmadan önce çözdüğüm deneme berbattı ve ondan sonra sizden ders almaya karar vermiştim.size teşekkür ederim hergün deneme çözmeye devam edeceğim sınav hakkında umutlarım yeniden yeşerdi. Bu net geçmek için yeterlimi?

Quote

 

   

 

 

 

#904 Administrator 2015-01-04 06:37

 

Çok teşekkür ederim Leyla hanım sizin bize Verdiğiniz emekleri ve Yüklediğiniz kazanma hırsı bizim için çok değerli ve ömrüm boyunca bu duyguyu kalbimde saklayacağım.

Quote

 

   

 

 

 

#903 Administrator 2015-01-04 06:37

 

Leyla Hanım; Leyla Hocam; Leyla ablamm:) her hitap şeklinde çok samimi ve sevgi doluyum size karşı.İyi ki tanıdım sizi iyi ki varsınız. İyi ki ….!

Quote

 

   

 

 

 

#902 Administrator 2015-01-04 06:36

 

Sağolun leyla hanım 1 aydır ses kaydınız ofiste otobüste dershaneye giderken dinlemeye calıstım . bakalım dedikleriniz aklımda kaldığı kadarıyla yaptım bugun Allah razı olsun pdf ıcınde teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#901 Administrator 2015-01-04 06:36

 

Leyla Hanim Merhaba

Bugun C sinifi Is guvenligi sinavina girdim ve sizin sayenizde sinavim iyi gecti ve umutluyum. Buyuk ihtimal insallah sonucta iyi gelecek. Sizin videolariniz ve ders notlariniz olmasa bu kadar iyi gecmezdi ve benim umudum yoktu sinav icin. Allah sizden razi olsun. Hersey icin cok tesekkur ederim.

Iyi Aksamlar Dilerim

Quote

 

   

 

 

 

#900 Administrator 2014-12-13 14:15

 

Bugün anneannemin senesi ve büyük amcamın 40 ‘ı .. İkisi aynı güne denk geldi.. Duamız var hazırlık var ama ben günaydın demeden geçemedim geç de olsa..Allah hepimizin tüm ölmüşlerine gani gani rahmet eylesin.. Geçen sene bugün Antalya’daydım cenaze için Ve geçen sene sınav 21 Aralıktaydı hatırlarsanız.. Öyle kafam karışık öyle üzgün döndüm ki İstanbul’a.. Sınav olmaz dedim.. İşte tam o noktada Leylamın sesli sunumlar imdada yetişti. Tam 4 gün kala dinlemeye başladım .. Ve belgemi aldım.. Geçen yıl bu zamanlar benim hem acı le andığım hem de Leyla’ya minnet duyduğum zamanlar olarak hep hatırımda kalacak.. Canımın içi tekrar emeklerin için teşekkür etmek istedim Leyla Ayyildiz . İyi ki varsın.. Hepinize sevgiler, güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle..

Quote

 

 

 

 

   

 

 

 

#899 Administrator 2014-11-07 04:50

 

Leyla hanım ben SDÜ fizik mezunu 36 Yaşında evli 1 evladı olan Anneyim.çalışma Hayatım yok ama istiyorum artık.siz bana umut oldunuz.Leyla hanım derslerınızden çooook memnun kaldım.keşke daha önceki sınavda çalışma grubunuza katılsaydım.benim 3.sınavım olacak.diğer 2 sınavda konular yönetmelikler kanunlardan ve düzensiz bilgi karmaşasından Korktuğum için kolay yolu Seçtim ve çalışmadım.ama sizin isg de açmış olduğunuz temiz sayfa bana cesaret verdi.gerçekten içten söylüyorum iyiki varsınız emeğinize sağlık teşekkür ederim bana Verdiğiniz cesaretten

Quote

 

   

 

 

 

#898 Administrator 2014-10-14 18:45

 

RABBİM sayınızı artırsın emeğinize sağlık

Quote

 

   

 

 

 

#897 Administrator 2014-10-14 18:45

 

Sayenizde 77 Leyla Hm. A sınavına da inşaallah sizin videolarınızla hazırlanacağım. Allah ne muradınız varsa versin. Çok teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#896 Administrator 2014-10-11 16:28

 

Müthiş bir kitap.. Güncel yönetmelikler ekleri, önemli kısımlar işaretli.. rengarenk tablolar… sadece sınavlara hazırlık için değil çalışma hayatında da yanımızdan ayırmayacağımız bir kitap…. teşekkürler Leyla Ayyildiz

Quote

 

   

 

 

 

#895 Administrator 2014-10-05 11:59

 

Harıkasınız leyla hanım,Emeklerin iz için teşekkür ederim.İyi günler dilerim

Quote

 

   

 

 

 

#894 Administrator 2014-10-05 11:59

 

leyla hanım eğitim kurumun dan görmediğimi sizden gördüm .Çok zahmetli bir işe girişmişsiniz bütün yönetmelikleri okumuşnuz .inanın çok faydasını görüyorum.Piyasada çok kaynak var hepside bilgi kirliliğinde başka bir şey değil.çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#893 Administrator 2014-09-14 09:21

 

Merhaba Leyla Hanım

Ben Samsun’da ikamet eden İnşaat Mühendisi aynı zamanda C Sınıfı bir İş Güvenliği Uzmanıyım. Çalışmalarınızı arkadaşım Murat Bey’in tavsiyesiyle gördüm ve çok beğendim özellikle ezberleme yönteminiz bana büyük ilham verdi. Sınava yeni mevzuata göre hazırlanmış 1 kaynak, 2 soru bankası, 4 farklı özet çıktısı, videolarınız, çıkmış sınav soruları + hap bilgi tekrarlarıyla hazırlandım. Bunların hepsini beyine yüklemek, hepsini bir arada akılda tutmaya çalışmak hakikaten kolay değil. Hamdolsun ki Allah nasip etti ve 24 Mayıs 2014 yükseltme sınavında başarı olup C sınıfı belgemi A sınıfına yüksettim. Size ve emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Allah sınava hazırlanan arkadaşlarıma kolaylık, zihin açıklığı versin. Allah’a emanet olun sevgi ve saygılarımla Erhan Özkan.

Quote

 

   

 

 

 

#892 Administrator 2014-08-27 05:54

 

İş güvenliği için ve de tüm sınavlar için tek kaynak…soluksuz tüm yönetmelikleri sıkılmadan bir anda rahatça okuyabileceğini z muhteşem eser…Hareretle tavsiye ediyorum….

Quote

 

   

 

 

 

#891 Administrator 2014-08-17 13:57

 

Mayıs sınavı A sınıfı belgemi sadece bu kitap üzerinden çalışarak aldım bi sürü kursların verdiği fiyatın yanında cok ucuz bütün yönetmelik ve kanunların tüm detayları göz önüne serilmis ben kitapla çalışmış biri olarak cok olumlu yorum yapabilirim

Quote

 

   

 

 

 

#890 Administrator 2014-08-17 13:56

 

tablolar ve kısaltmalar var.. önemli yerler renkli olarak basılı.. sadece yönetmelikler değil kanunlar da var .. önce tabi ki tamamı okunmalı ama tekrar ve çıkan sorular için müthiş.. çok kolay öğreniliyor..tavsiye ederim

Quote

 

   

 

 

 

#889 Administrator 2014-08-17 13:56

 

Cok iyi hazirlanmis. Tablolar hazirlanmis. Çok güzel bir kitap tavsiye adaerim arkadaslar

Quote

 

   

 

 

 

#888 Administrator 2014-08-17 13:54

 

İş güvenliği için ve de tüm sınavlar için tek kaynak…soluksuz tüm yönetmelikleri sıkılmadan bir anda rahatça okuyabileceğini z muhteşem eser…Hareretle tavsiye ediyorum…

Quote

#887 Administrator 2014-08-17 13:53

 

Leyla hanım teş edıyorum bende c sınıvaına girdim gectim ama kitaptan cook bahsettiler ileride işime yarar diye düsündüm

Quote

 

   

 

 

 

#886 Administrator 2014-08-17 13:52

 

Ellerinize sağlık tam bir Başucu kaynağı olmuş sınava çalışmalarımda faydası olduğu gibi çalışmalarım sırasında da hiç yanımdan eksik etmeyeceğim bir kaynak çok teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#885 Administrator 2014-08-17 13:52

 

Müthiş bir kaynak.. Her İSG uzmanı ya da adayında olması gerek.. Tüm güncel yönetmelikler ,kanunlar, rengarenk sayfalar, tablolar… daha neler neler… Tam bir rehber.. Emeğine sağlık Leyla Ayyıldız

Quote

 

   

 

 

 

#884 Administrator 2014-08-17 13:52

 

Leyla Hanım ve kitabı sayesinde 24 Mayıs sınavım çok iyi geçti. Sadece sınav için değil, İş Güvenliği Uzmanının çalışma hayatında da başvuru kaynağı olacak bir kitap. ISG sektöründe olan herkese bu kitabı almalarını şiddetle tavsiye ediyorum

Quote

 

   

 

 

 

#883 Administrator 2014-08-17 13:52

 

Bu kitapta her seyin bir dili var ogrenebilmemiz icin butun kolaylik saglanmis rengarenk insanin ici aciliyor kesinlikle tavsiye ederim sinav kazanma garantisi

Quote

 

   

 

 

 

#882 Administrator 2014-08-17 13:51

 

Leyla hanimin ellerine saglik tek kelimeyle mükemmel isg konusunda elinizin altinda bulunmasi gerken bir kitap renkli sayfalariyla çalismaya doyamayacaksini z

Quote

 

   

 

 

 

#881 Administrator 2014-08-17 13:51

 

SİZ HİÇ IŞIK SAÇAN KİTAP GÖRDÜNÜZ MÜ? DENEYİMLE İSPATLANMIŞTIR…ELİMİZİN ALTINDA OLMASI GEREKEN BİR KİTAP…OLMAZSA OLMAAAAAZ….LEYLA HANIMA ÇOK TEŞEKKÜRLER…EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK….

Quote

 

   

 

 

 

#880 Administrator 2014-08-17 13:51

 

Bu kitaptan bir tane allah rizasi icin osym ue yollayalimda dogru soru sorsunlar

Quote

 

   

 

 

 

#879 Administrator 2014-08-17 13:50

 

Ordan oraya dagilmadan, herseyi tam aradigim yerde buldugum, anlasilir, onemli noktalara dikkat ceken, sinava hazirlananlarin ders kitabi, uzmanlarin el alti kitabi olmus, Leyla hanim in aklina, ellerine saglik..

Quote

 

   

 

 

 

-1#878 Administrator 2014-08-17 13:50

 

Kitap bizim Anayasamız..

Quote

 

   

 

 

 

#877 Administrator 2014-08-17 13:50

 

Bütün güncel yönetmelikleri tablolar halinde ozetlestirilmis hem sınavı kazanmak için hemde tüm çalışmalarınızd a basucunda tutabileceginiz bir kitap

Quote

 

   

 

 

 

#876 Administrator 2014-08-17 13:50

 

Uzman olduktan sonra da yanımızdan ayıramayacağımı z bir eser

Quote

 

   

 

 

 

#875 Administrator 2014-08-17 13:49

 

Layapi kitabiyla uzman olmak cok kolay 2 hafta sıkı calistim ve A sinifi uzman oldum %2 ye girdim. Bu kitapla 1 ay calissam sonuç ne olurdu sizce? Kitabinizi en yakin zamanda temin ediniz. Sanirim stoklarla sinirlidir. Uzman olduktan sonrada yanimdan ayirmadigim kilavuzum.

Quote

 

   

 

 

 

#874 Administrator 2014-08-17 13:48

 

Leyla hanım merhaba, ben sizin sunumlarınızla ve tablolarınızla sınava hazırlandım.Gruba katılmayı çok istedim, ama iş yoğunluğumdan evdede çocukların telaşından fırsat bulamadım. Evde temizlik yaparken, yemek yaparken , bulaşık yıkarken,oğulla rımın karnını doyururken hep sizin sesiniz evin içindeydi.Kitabınızı almayı istedim ama olmadı.A sınıfı uzman oldum. Ve kitabınızı hemen sipariş etmek istiyorum. Ve gruba da katılmak istiyorum. Aktif olarak çalışacağım için sizin ve ekibinizin bilgilerine ihtiyacım var. Size çok ama çok teşekkür ediyorum, Allah herşeyi gönlünüze göre versin. Bana kayıt için bilgileri mail atarsanız sevinirim.Şindiden çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#873 Administrator 2014-07-22 23:23

 

Ben çok faydasını gördüm neye göre çok diyorsunuz bilemem ama Mayıs sınavı A sınıfı belgemi sadece bu kitap üzerinden çalışarak aldım bi sürü kursların verdiği fiyatın yanında cok ucuz bütün yönetmelik ve kanunların tüm detayları göz önüne serilmis ben kitapla çalışmış biri olarak olumlu yorum yapabilirim

Quote

 

   

 

 

 

#872 Administrator 2014-07-13 19:16

 

23 şubattaki b ye yukselme sınavı ,için sadece sizin hazırladığınız o üst düzey tabloya calıştım 15 gün boyunca ve sınavdan 75 aldım …emeğinize sağlık ,umarım bu iyilik borcumu günün birinde size geri ödeyebilirim .

:)) aslında bi konuda günahınızı aldım affedin beni .. Risk analiz yöntemlerinde matris icin tabloda Sözel demişsiniz .. Ama bize kursta sayısal denmişti .. Herhalde yanlış yazmışlar dedim tabloda ..sınavda çıktı sizinki doğruydu :))) ben yanlısı işaretledim :))

.kalın sağlıcakla ,iyi geceler

Quote

#871 Administrator 2014-07-10 22:09

 

mrb leyla hanım son isg sınavına sadece 2 gün kala sizin sesli notlarinizdan hazırlandım ve sınavı kazandım.iyiki varsınız herşey için çok teşekkürler: )))

Quote

 

   

 

 

 

#870 Administrator 2014-06-30 20:06

 

Merhaba Leyla Hanım,Sayenizde A sınıfı uzman oldum. Kitap ve videolarınızın çok faydasını gördüm. Sizden Allah razı olsun.İyi Günler

Quote

 

   

 

 

 

#869 Administrator 2014-06-24 22:13

 

Leyla hanim merhaba,

gecen sene kasim ayindan beri beraberiz.ilk asamada c sinavini ve Mayista A sinavini gectim.sizin sunumlarinizi dinledim ve buyuk bir keyf aldim.isteyerek calistim ve siz bu konuda bana cok yardimci olduz.hakinizi odeyemem .islerinizde basarilar dilerim.saygilar

Quote

 

   

 

 

 

#868 Administrator 2014-06-15 10:18

 

Merhaba Leyla Hanım,Nasılsınız? İyi olmanızı umuyorum..Ben iyiyim. Sınavı geçtim. JSize tekrar teşekkür ederim.

Quote

 

   

 

 

 

#867 Administrator 2014-06-15 10:00

 

Leyla Hanım bugün uyandığımda çok güzel bir tesadüfle karşılaştım.Çok iyi tanıdığım bir büyüğümün kızını yaklaşık 6 aydır burada bilmeden takip ediyormuşum)))) Daha da mutlu eden şey ise o bayanın binlerce kişinin duasını alması,yaptığı çalışmalarla binlerce kişinin sınavı kazanmasını sağlaması…Çünkü bu bayan çok sevdiğim Ahmet Ayyıldız abimin kızıymış,çünkü bu bayan Bozkırlı Ahmet abimin kızıymış…Bunu bilmeden yaklaşık 6 aydır hemşehrimin sesli ders anlatımlarını dinliyormuşum)) )) Eee bunu da ancak ve ancak bir Bozkırlı yapabilirdi))) Teşekkürler Leyla Ablacım….Şu an Sınav sonucundan daha çok mutluyum,çünkü böyle bir hemşerim var İstanbul’da ))))

Quote

 

   

 

 

 

#866 Administrator 2014-06-11 00:02

 

leyla hanim size minnetarim ve çok teşekür ediyorum sayenizde 62 yaşinda a sinifi uzman oldum

Quote

 

   

 

 

 

#865 Administrator 2014-06-11 00:00

 

sınava 4 arkadaş K maraş tan Gantep e beraber gittik ben arabada leyla hanımın kitabından okudum arkadaşlar okuduklarımdan 4 soru yapmışlar kitap çok güzel hazırlanmış arkadaşlarda beğendi

Quote

 

   

 

 

 

#864 Administrator 2014-06-10 23:59

 

Kitabı aldığımda hevesle çalışmaya başladım.Renkli ve tabloların olması süper…Leyla hocam teşekkürler….

Quote

 

   

 

 

 

#863 Administrator 2014-06-10 23:58

 

Leyla hanım. Kitap her uzman arkadaşın faydalanabilece ği bir kaynak rehber, bir başucu kitabı olmuş. Sınava hazırlanırken tek başına yeterli bir bilgi bankası şeklinde. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#862 Administrator 2014-06-10 23:57

 

Ellerinize sağlık tam bir Başucu kaynağı olmuş sınava çalışmalarımda faydası olduğu gibi çalışmalarım sırasında da hiç yanımdan eksik etmeyeceğim bir kaynak çok teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#861 Administrator 2014-06-10 23:57

 

Müthiş bir kaynak.. Her İSG uzmanı ya da adayında olması gerek.. Tüm güncel yönetmelikler ,kanunlar, rengarenk sayfalar, tablolar… daha neler neler… Tam bir rehber.. Emeğine sağlık Leyla Ayyıldız

Quote

 

   

 

 

 

#860 Administrator 2014-06-10 23:56

 

Leyla Hanım ve kitabı sayesinde 24 Mayıs sınavım çok iyi geçti. Sadece sınav için değil, İş Güvenliği Uzmanının çalışma hayatında da başvuru kaynağı olacak bir kitap. ISG sektöründe olan herkese bu kitabı almalarını şiddetle tavsiye ediyorum

Quote

 

   

 

 

 

#859 Administrator 2014-06-10 23:56

 

Bu kitapta her seyin bir dili var ogrenebilmemiz icin butun kolaylik saglanmis rengarenk insanin ici aciliyor kesinlikle tavsiye ederim sinav kazanma garantisi

Quote

 

   

 

 

 

#858 Administrator 2014-06-10 23:56

 

Leyla hanimin ellerine saglik tek kelimeyle mükemmel isg konusunda elinizin altinda bulunmasi gerken bir kitap renkli sayfalariyla çalismaya doyamayacaksini z

Quote

 

   

 

 

 

#857 Administrator 2014-06-10 23:55

 

SİZ HİÇ IŞIK SAÇAN KİTAP GÖRDÜNÜZ MÜ? DENEYİMLE İSPATLANMIŞTIR…ELİMİZİN ALTINDA OLMASI GEREKEN BİR KİTAP…OLMAZSA OLMAAAAAZ….LEYLA HANIMA ÇOK TEŞEKKÜRLER…EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK….

Quote

 

   

 

 

 

#856 Administrator 2014-06-10 23:55

 

Bütün güncel yönetmelikleri tablolar halinde ozetlestirilmis hem sınavı kazanmak için hemde tüm çalışmalarınızd a basucunda tutabileceginiz bir kitap

Quote

 

   

 

 

 

#855 Administrator 2014-06-10 23:55

 

Uzman olduktan sonra da yanımızdan ayıramayacağımı z bir eser

Quote

 

   

 

 

 

#854 Administrator 2014-06-10 23:54

 

SAYENIZDE %2 İÇİNDE OLDUĞUMU YENİ ÖĞRENMİŞ OLDUM…

Quote

 

   

 

 

 

#853 Administrator 2014-06-10 23:54

 

Layapi kitabiyla uzman olmak cok kolay 2 hafta sıkı calistim ve A sinifi uzman oldum %2 ye girdim. Bu kitapla 1 ay calissam sonuç ne olurdu sizce? Kitabinizi en yakin zamanda temin ediniz. Sanirim stoklarla sinirlidir. Uzman olduktan sonrada yanimdan ayirmadigim kilavuzum.

Quote

 

   

 

 

 

#852 Administrator 2014-06-10 23:53

 

kitabı ilk alanlardan biriyim…sınavdan 1 hafta önce geçti elime,ancak birkez okuyarak girebildim isg sınavına…şu anda A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIYIM..:))

Quote

 

   

 

 

 

#851 Administrator 2014-06-10 23:53

 

Leyla hanım merhaba, ben sizin sunumlarınızla ve tablolarınızla sınava hazırlandım.Gruba katılmayı çok istedim, ama iş yoğunluğumdan evdede çocukların telaşından fırsat bulamadım. Evde temizlik yaparken, yemek yaparken , bulaşık yıkarken,oğulla rımın karnını doyururken hep sizin sesiniz evin içindeydi.Kitabınızı almayı istedim ama olmadı.A sınıfı uzman oldum. Ve kitabınızı hemen sipariş etmek istiyorum. Ve gruba da katılmak istiyorum. Aktif olarak çalışacağım için sizin ve ekibinizin bilgilerine ihtiyacım var. Size çok ama çok teşekkür ediyorum, Allah herşeyi gönlünüze göre versin..Bana kayıt için bilgileri mail atarsanız sevinirim.Şindiden çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#850 Administrator 2014-06-10 23:48

 

Sevgili leyla ayyıldız bir öğrencim sayesinde ilk defa sesli sunumlarını duymuştum..Sonra tanıştık o guzel yureğinle pozitif enerjinle calışmaya zamanım olmadığı halde yorgun olduğum halde sayende uzun bir calışma surecine girdik..Grubumuz ve meleklerimiz harikaydı..Gece ders calışrıken arada uyuklasamda sesinle uyanıyordum :)) sonra nokta atıyordum burdayım diye ..Eğer sınavı kazandıysak katkıların cok buyuk..seviyorum seni ,iyiki tanımışım seni..diğer meleklerimizi..vee birbirimize destek verdiğimiz grubumuzu

Quote

leyla ayyıldız, LEYLA AYYILDIZ, LEYLA AYYILDIZ İLE İŞ GÜVENLİĞİ KİTABI, İŞ GÜVENLİĞİ KİTAP, İŞ GÜVENLİĞİ KİTABI, İŞ GÜVENLİĞİ SINAV, İŞ GÜVENLİK KİTAP, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KİTAPLARI, İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI KİTAP, İSG KİTAP, İSG KİTAPLARI, İSG LEYLA AYYILDIZ, LEYLA AYYILDIZ İLE İSG, leyla ayyildiz, leyla ayyildiz isg, leyla ayyildiz iş sağlığı ve güvenliği, iş güvenlik, leyla ayyıldız iş güvenliği kitap, iş güvenliği uzmanlığı kitap, iş güvenliği uzmanlığı kitapları

leyla ayyıldız ile iş güvenliği kitap.jp
leyla ayyıldız ile iş sağlığı ve güvenli
LEYLA AYYILDIZ isg kitap.jpg

#849 Administrator 2014-06-10 23:26

 

Merhaba

Sınavı geçtim

Çok şülür A olduk

Kitap ve diğer paylaşımlar için bir kez daha teşekkür ederim

Elinize,yüreğin ize sağlık

Herşey gönlünüzce olsu

Quote

 

   

 

 

 

#848 Administrator 2014-06-10 23:26

 

Merhaba.

Paylaşmış olduğunuz 2 adet powerpoint dosyasından çalışmalarımda yararlandım.Emeklerinize sağlık.Bedavacı gibi oldu ama çok teşekkür ederim. Yarın sınava gireceğim.Selamlar.

Quote

 

   

 

 

 

#847 Administrator 2014-06-10 23:25

 

Leyla hanım güler yüzünüz, güzel sesiniz hiç solmasın, size ve emeğinize sonsuz teşekkürler, tüm videolarınızı dinledim, ve çok başarılı oldum, 81 ile geçtim Csınavını, inşallah yine A sınavı açılırsa yükseltme için de sizin yardımlarınızla hazırlanacağım, sevgiler

Quote

 

 

 

 

 

   

 

 

 

#846 Administrator 2014-06-10 23:25

 

Teşekkürler Leyla Hanım. A sınıfını geçtik. Puan: 78,33Beraber çalışmalarımıza devam ederiz inşallah. Londra’daki Dersleriniz de kolay gelsin.

Quote

 

   

 

 

 

#845 Administrator 2014-06-10 23:25

 

teşkler leylacım AAAAAAAAAAAAAAA

Quote

 

   

#844 Administrator 2014-06-10 23:24

Teşekkürler emekleriniz,gül en yüzünüz ve valığınız için…

Quote

 

   

 

 

 

#843 Administrator 2014-06-10 23:23

 

Leyla Hn, ben maalisef zorlu bir dönemde sınavlara katılmak zorunda kaldım,ilk sınavımda ağır bir ameliyat sonrası su torbasıyla sınava girdim,şubatta 4 soruyla kaldım,bu sınavdan öncede ağbimi ansızın çok genç yaşta kaybettim ve doğrudürüst derslerinize katılamadım,sor uları hep sonradan bakarak takip ettim,çok şükür A oldum,gruptaki herkezi uzaktan takip ettim, emeklerinize teşekkür ederim,yolunuz yolumuz açık ve huzurlu olsun, saygılar..

Quote

 

   

 

 

 

#842 Administrator 2014-06-10 23:22

 

SİZ GERÇEKTEN BU DEVİRDE PAYLAŞIMIN, YARDIMIN HABERLEŞMENİN BİTMEDİĞİNİ GÖSTERENLERDENS İNİZ. SAYGILAR..

Quote

 

   

 

 

 

#841 Administrator 2014-06-10 23:21

 

sizin sesli kayitlariniz vardi onlari dinledim kendimde biraz calisarak b sinifi uzmanligi aldim cok tesekkur ederim gercekten iyi niyetiniz sizleri her daim basariya ve mutluluga ulastiracaktir

Quote

 

   

 

 

 

#840 Administrator 2014-06-10 23:16

 

Not 76.66 sıralama 551 ile a uzman olmaya hak kazandım. Size de hayat boyu başarı ve mutluluk dilerim. Görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun

Quote

 

   

 

 

 

#839 Administrator 2014-06-10 23:12

 

Sınavı geçtim yardimlariniz için teşekkürler. 6aylık bebeğim var.sesli okumalırınız olmasa gecemezdim belkide rabbim razı olsun gönlünüze göre versin

Quote

 

   

 

 

 

#838 Administrator 2014-06-10 23:12

 

Ben de A sınıfı uzman oldum. Leyla hanım okumalarınızın çok faydasını gördüm çok teşekkürler, sevgiler…

Quote

 

   

 

 

 

#837 Administrator 2014-06-10 23:12

 

Aralık ta sizin ses kaydınızla vs sayesinde c oldum,Şubat’ta ve Mayıs’ta başarısız oldum:(((((((bi raz benden kaynaklanan sebeplerle… ,çok üzgünüm c olarak kaldım.ne kadar işe yarar bilmem. ayrıca la yapıya girmedime pişmanım biraz..yine herşey için teşekkürler.o kadar yorduk sizi..

Quote

 

   

 

 

 

#836 Administrator 2014-06-10 23:11

 

83 A destek veren herkese başta biricik Leylamıza sevgiler ve cokkkk tesekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#835 Administrator 2014-06-10 23:10

 

leylacim sana söylemiştim güzel haberlerimizi londradan alacaksin diye

Quote

 

   

 

 

 

#834 Administrator 2014-06-10 23:09

 

Bu başarımda emeğiniz çok fazla. Çok teşekkür ediyorum Leyla Hocam.

Quote

 

   

 

 

 

#833 Administrator 2014-06-10 23:09

 

Üstün desteğiniz,özve rili tutumunuz hiç usanmadan,sabır lı yaklaşımınız bizi başarıya götürdü.Her şey için teşekkürler sizi çok ama çok seviyorum…

Quote

 

   

 

 

 

#832 Administrator 2014-06-10 23:08

 

Teşekkürler Leyla Hanim,

Son 2 ay sizle geçti. Her aksam (cumartesi hariç :))).tesekkurlerrrr

Quote

 

   

 

 

 

#831 Administrator 2014-06-10 23:07

 

eyla ayyıldız önderliğinde bu grubun varlığı beni fazlasıyla heyecanlandırıy or. paylaşım, destek, samimiyet, özgüven, inanç bu ekipteki her bireyin hücrelerine işlemiş durumda. işte bu yüzden bu grup bu mesleğin hakkını verecek

Quote

 

   

 

 

 

#830 Administrator 2014-06-10 23:06

 

Merhaba Leyla hanım öncelikle size teşekkürü kendime bir borç biliyorum. Ben B sınıfı sınavından 44 doğru ile 73 almışım. Son gün sizin Youtube’ daki tekrar videolarınızı izlemem sayesinde. Allah her şeyi gönlünüze göre versin . çok çok çok teşekkür ederim

Quote

 

   

 

 

 

#829 Administrator 2014-06-10 23:05

 

Leyla Hanım’a güven gerisini merak etme sen. Dinleye dinleye oldu. Teşekkürler. A RH +

Quote

 

   

 

 

 

#828 Administrator 2014-06-10 23:05

 

ARKADAŞLARIM DOSTLARIM HATTA AİLEM… HEP DİYORUM FARKLI BİR SİNERJİ VARDI BİZİM GRUMUZDA.. BERABER ÇOK UZUN ZAMAN GEÇİRDİK.. AİLELERİMİZDEN ÇOK BİRBİRİMİZLE OLDUK.. EL ELE VERDİK.. GERÇEK BİR GURUR TABLOSU YARATTIK.. HERKESİN BU BAŞARIDA EMEĞİ VAR.. TABİ Kİ LEYLAMIZ BAŞ SIRADA KAZANDIK NİHAYET AMA İŞİMİZ DAHA YENİ BAŞLIYOR. SINAV SİSTEMİNDEN TUTUN DA İSG UYGULAMALARINA KADAR PEK ÇOK KONUDA SIKINTILAR VAR. HEPİMİZ YAŞAYARAK GÖRDÜK.. ŞİMDİ BELGEMİZİ ALIP SAHADA ÇALIŞIRKEN DE TÜM BU SIKINTILARIN ÇOK DAHA FAZLASINI YAŞAYACAĞIZ. LA YAPI OLARAK BİRLİKTELİĞİMİZ ÇALIŞMA HAYATINDA DA AYNI SINAV DÖNEMİ GİBİ BERABER VE BİRBİRİMİZE DESTEK OLARAK GİTMELİ… SIKINTILARIMIZ , TECRÜBELERİMİZ, YANLIŞLARIMIZ VE YAŞANILAN YANLIŞLIKLARLA BİRBİRİMİZİ BİLGİLENDİRMEMİ Z TECRÜBELERİMİZİ ARTTIRACAKTIR.. AYRICA SİSTEMDE GÖRDÜĞÜMÜZ HATALAR YA DA SİSTEME KATABİLECEĞİMİZ FAYDALAR ADINA BİR ARADA OLMAK VE MÜCADELE VERMEK BUNDAN SONRAKİ YOL HARİTAMIZ OLMALIDIR. BİZLERİN GRUP OLARAK BU ALANDA CİDDİ BİR FARKINDALIK YARATACAĞIMIZA İNANIYORUM . SEVGİLERİMLE ..

Quote

 

   

 

 

 

#827 Administrator 2014-06-10 23:04

 

sizi görmek istediğim çağdaş Türkiyenin çağdaş kadını olarak görüyorum..çabalarınız boşuna değil..devammm

Quote

 

   

 

 

 

#826 Administrator 2014-06-10 23:02

 

Teşekkür ederim…. Çok çalıştım, çooooookkkkkk….

Quote

 

   

 

 

 

#825 Administrator 2014-06-10 23:02

 

Teşekkürler Leyla hanim..

Quote

 

   

 

 

 

#824 Administrator 2014-06-10 23:01

 

aslında hepimizin yaşadığı duygular dile getirilmiş hepimiz aynı yollrdan geçtik. gecemiz gündüzümüz ve hatta rüyalarımız isg oldu yeri geldi…iyi ki bu grupta bulunmuşum ,emeği geçenlere teşekkür ederim…ben C sınıfınıda A sınıfınıda LEYLA AYYILDIZ sayesinde kazandım.gerek dinleyerek gerek özetlerden gereksede son mucize kitap tan çok faydalandım….

Quote

 

   

 

 

 

#823 Administrator 2014-06-10 23:01

 

Alper sen eğer komik olan Alper sen…Vay be beni bi duygulandırdın…Ben de Leyla Hanımla yazışarak yaşamıştım ben kendime güvenmiyordum ama o inanıyordu…Leyla Hanım bir tanesiniz…

Quote

 

   

 

 

 

#822 Administrator 2014-06-10 22:59

 

KİTABI HATİM ETTİK. SİZ VE SESİNİZ AİLEDEN BİRİ OLDU.EŞİM, ÇOCUKLAR SESİNİZE AŞİNA OLDU.

Quote

 

   

 

 

 

#821 Administrator 2014-06-10 22:58

 

Bugün ağlamak yok Leylacım sayende bir sürü insan belgesine kavuştu.. Bugün gülmek günü.. Güzel yüzün hep gülsün

Quote

 

   

 

 

 

#820 Administrator 2014-06-10 22:58

 

allah sizden ve arkadaşlarınızd an razı olsun , hakkınızı helal edin , sizin sayenizde oldu bunlar

Quote

 

   

 

 

 

#819 Administrator 2014-06-10 22:57

 

aynen derslere katılıp birde kitaba baksak 100 çekerdik sadece sesi yetti leyla hanımın sesli sunumlarda bu çıkacak daha önce çıkmişti yine soracaklar dediğiniz destek elemanı hala kulağımda çınlıyor

Quote

 

   

 

 

 

#818 Administrator 2014-06-10 22:57

 

Teşekkürler Leyla Hn. Emeğiniz çok fazla .Hakkınızı helal edin .Başarılar diliyorum çalışmalarınızd a.

Quote

 

   

 

 

 

#817 Administrator 2014-06-10 22:56

 

Yavuz Beyin dediği gibi sadece sınavı geçmekle kalmadık, çok güzel paylaşımlar arkadaşlıklar edindik.

Ne iyi ettiniz de LA YAPI’yı kurdunuz ve bizleri aynı çatı altında topladınız…

Teşekkürler…

Quote

 

   

 

 

 

#816 Administrator 2014-06-10 22:56

 

Üç güzel sarışın meleğimiz. Her şey için çok teşekkürler.

Iyi ki varsınız.

Quote

 

   

 

 

 

#815 Administrator 2014-06-10 22:56

 

LA Yapının üç silahşörü size çok şey borçluyuz.Emeğinize sağlık

Quote

 

   

 

 

 

#814 Administrator 2014-06-10 22:55

 

başımızda senin gibi meleğimiz olduktan sonra bize zor yok, imkansız biraz zaman alır:)

Quote

 

   

 

 

 

#813 Administrator 2014-06-10 22:55

 

A icin leyla hn sozlu kayitlarini dinlledim.subat sinavin da dinlememisdim.24.mayis da kayit larin tumunu dinledim leyla hn emegine yuregine saglik ,emekleri icin cok tesekkur etmek ister 47 dogru yanit icin

Quote

 

   

 

 

 

#812 Administrator 2014-06-10 22:54

 

Leyla hanım sesiniz dermanımız oldu, size sonsuz teşekkürler, ben de youtube ‘dan sizin kayıtlarınızı dinleyerek 81 ile geçtim:))

Quote

 

   

 

 

 

#811 Administrator 2014-06-10 22:53

 

ilk defa c sınıfı sınavına girdim ve yardımlarınız sayesinde başarılı oldum.Allah razı olsun.İnşallah bundan sonraki A sınıfı yükseltme sınavındada sayenizde başarılı olabilirim.tekrar teşekkürler

Quote

 

   

 

 

 

#810 Administrator 2014-06-10 22:53

 

Ben 21.12.2013 de A oldum. Bize nasip olmadı Ama görüyorum ki Leyla hanımın arkadaşlarımıza çok faydası olmuş, hem de gönülden. Allah kendisinden razı olsun. Bahtı açık, gönlü huzurlu olsun. (âmin)

Quote

 

   

 

 

 

#809 Administrator 2014-06-10 22:52

 

merhabalar, ben de sizin son gün sınava hazırlık notlarınızı okudum. tşk ve geçtim

Quote

 

   

 

 

 

#808 Administrator 2014-06-10 22:52

 

Merhaba Leyla hanım. Kitabınızdan sınırlı sürede çalışabilme imkanım oldu. 70 puanla tam sınırda geçtim. Teşekkür ederim. Ama en önemlisi bu kadar değerli arkadaşlarımızı sanal ortamda bi araba araya getirmenizdir

Sizin yazılarınızın altında hiç kimse birbirine hakaret veya kaba bir söz dahi yazmaması çok güzel. Bu ahlakı her yerde görmek isterdim.

Quote

 

   

 

 

 

#807 Administrator 2014-06-10 22:52

 

leyla hnm ben kendi adıma sizin hadi calışıyoruz demesydiniz o yorgunlukla zordu benim için ..benim başarım birazda sizin başarınız:)

Quote

 

   

 

 

 

#806 Administrator 2014-06-10 22:51

 

Cok tesekkurler Allah sizden razi olsun sevgiyle kalin

Quote

 

   

 

 

 

#805 Administrator 2014-06-10 22:51

 

78.83 ile A sınıfı…çokkkkk .teşekkürler leyla hanım..teşekkürler gruptaki arkadaşlar..

Quote

 

   

 

 

 

#804 Administrator 2014-06-10 22:50

 

Leyla hanim size sonsuz teşekkürler sayenizde c sınıfı uzman oldum sizin sunumlariniz sayesinde cooook tesekkurler

Quote

 

   

 

 

 

#803 Administrator 2014-06-10 22:50

 

18 ağustos 2013 isg sınavı mağduruyum. 24 mayıs 2014 C Sınıfı 55 doğru, 5 yanlış 91.666 puan sıralama 38 teşekkürler Leyla hanım

Quote

 

   

 

 

 

#802 Administrator 2014-06-10 22:50

 

Leyla Hanım sizin hazırladığınız bir sunudan çalıştım sınava sadece 73 le A sınıfıyım teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#801 Administrator 2014-06-10 22:49

 

Sağolun Leyla hanım Şubat sınavında 68 ile kalmıştım.bu iyi geldi :))

Quote

 

   

 

 

 

#800 Administrator 2014-06-10 22:49

 

Çok şükür 75, leyla hanım son 2 hafta videolarınız iş yoğunluğunda çok işine yaradı.. Allah razı olsun.. Ne muradınız varsa gerçekleşsin :))

Quote

 

  

#799 Administrator 2014-06-10 22:49

 

bende kitabınıza çalışabildim sadece son hafta. . tam 42 doğru ile A SINIFI uzman oldum.hakkınızı helal edin….çok teşekkür ederim….. bu arada insan tedirginde olmuyor değil. iptal soru çıkarmı sonuçlarımıza yansırmı acaba??????

Quote

 

   

 

 

 

#798 Administrator 2014-06-10 22:48

 

Yayınladığınız notlarda çalışmalarda emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.

Quote

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

#797 Administrator 2014-06-10 22:48

 

Sarı meleğim seviyorum seni hem de cooook…

Quote

 

   

 

 

 

#796 Administrator 2014-06-10 22:47

 

Leyla hanim sizin tablolar sayesinde c sinifi sinavini basardim 78.33 puanim. Sonsuz tesekkurler.

Quote

 

   

 

 

 

#795 Administrator 2014-06-10 22:44

 

Başta Leyla Hanım olmak üzere, Selin Hanım’a, Didem Hanım’a, Baran Bey’e ve birlikte sınava hazırlandığımız bütün arkadaşlarıma başarımdaki katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sınavı geçen arkadaşlarımı gönülden tebrik ederim. Başarısız olan arkadaşlarım için çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Belki şimdilik bir sınavı kaybettiler ama çok güzel ve değerli arkadaşlar kazandılar. Selam ve sevgilerimle.

Quote

 

   

 

 

 

#794 Administrator 2014-06-10 22:43

 

Leyla hanım size çok teşekkür. Sayenizde C sınıfı kazandım

Quote

 

   

 

 

 

#793 Administrator 2014-06-10 22:43

 

Teşekkürler,eme ğiniz çok,hele ki motive etmeniz başlıbaşına özel benim için.Vazgeçmişken yeniden dedim sizinle.Sağolun.

Quote

 

   

 

 

 

#792 Administrator 2014-06-10 22:40

 

Unutma bana imzalı bir kitap borçlusun… Sen dönünce, İstanbul’ da Bürona gelip İmzaladığın kitabımı elinden alacağım… Ben, sınavı Geçer sem Söz almıştım Sen’den,Yoksa hep Kitabım da Kitabım Nerde benim Kitabım demeğe başlarım.. Haaaaa!!!….

Quote

 

   

 

 

 

#791 Administrator 2014-06-10 22:40

 

leyla hnm in sayesinde ben yönetmelikleri yaladim yuttum evet o yönetmelikler sorulsa belki ben en az 90 alırdım. Leyla hnm basarilarimiz sonsuz olsun..

Quote

 

   

 

 

 

#790 Administrator 2014-06-10 22:39

 

Leyla hanım emeginize hayran kaldim size laf eden buyuk haksizlik eder allah razi olsun sizden

Quote

 

   

 

 

 

#789 Administrator 2014-06-10 22:39

 

leyla hanım hakkınızı helal edin kazanmamıza vesile oldunuz sizi takip etmesem kazanamazdım yoruma değil bilgiye dayalı bir sınavdı.ben sizi %30 takip edebildim demekki sizi %60 takip edebilseydim en az 85 puan alırdım sağlık olsun kazandık ya buna şükür.siz londra dan dönünce maraş dondurması ile kutlayalım

Quote

 

   

 

 

 

#788 Administrator 2014-06-10 22:39

 

Leyla abla su kadarini soyleyim seni tanimasam kazanamazdim hakkini helal et emegin cok

Quote

 

   

 

 

 

#787 Administrator 2014-06-10 22:38

 

benim de aynı olmuştu… LA yapı ya girince zorunlu ders çalışma oldu… yoksa böyle satır satır yönetmelik oku, hem de kenarda köşede kalmış yönetmeliklere bak… yapmazdık… Buna rağmen ÖSYM sandığın en dibindeki, en ucundaki tebliğden de sordu ya, MAT etti bizi…

Quote

 

   

 

 

 

#786 Administrator 2014-06-10 22:36

 

Sonuç mu kaldı Erol Bey, Leyla’ nın öğrencileri tüm Sınav REKORLAR’ ını alt üst etti…Sonuç Bu mudur!!!… Evet BUDUR!!!… İşte Sonuçççç!!!…

Quote

 

   

 

 

 

#785 Administrator 2014-06-10 22:35

 

Bende tebrik ederim . Şükür bende B den A ya 78,33 le Leyla hanım ın sunumları katkısı ile geçmiş bulunmaktayım, sonsuz tşkrlerimi sunarım. Dilerim herkesin güzel sıonuçları vardır

Quote

 

   

 

 

 

#784 Administrator 2014-06-10 22:32

 

İş güvenliği sınavından 80 aldım A sınıfı uzman oldum çok şükür.

Quote

 

   

 

 

#783 Administrator 2014-06-10 22:32

 

Leyla hn selin ve tum ders ekibine teşekkür

Quote

 

   

 

 

 

#782 Administrator 2014-06-10 22:31

 

Uzmanimmmmm;)))

Quote

 

   

 

 

 

#781 Administrator 2014-06-10 22:31

 

Canım arkadaşlarım ve sevgili Leyla Ayyildiz ablacım ben de 80 puanla B sınıfı uzmanım Allah’a çok şükür

Quote

 

   

 

 

 

#780 Administrator 2014-06-10 22:30

 

Sevgili ailem, Şubat sınavında 67.5 ile kalınca Mayıs sınavı için hevesim hiç kalmamıştı.Ama sonra sizlerle tanıştım başta Leyla Ayyildiz olmak üzere öyle güzel bir aile olmuştuk ki..öyle çok emeği olan var ki üstümde Leyla ablamın yeri tartışılmaz ama Didem Ozcan ,Selin Akman,Yavuz Güneş sonra tek tek isim saymakla bitmez ama her gece neşe kaynağımız Ilknur Müjdeci Kaya ve ismini sayamadığım bütün grubum ben de motivasyonunuz sonsuz..Zor günlerde kurulan dostluklar hiç bitmezmiş..La yapı ailemiz sonsuz olsun inşallah..hepinizi çok seviyorum

Quote

 

   

 

 

 

#779 Administrator 2014-06-10 22:29

 

Dün itibariyle elhamdülillah B sınıfı uzman oldum. bu sınav maratonunda yanımda olan, desteklerini ve dualarını esirgemeyen canımın içi annem, babam, şekerim ihmallerime maruz kalan canım oğlum, eşim ailemin baş tacı Leyla Ayyildiz (Leylam), tüm La yapı aileme teşekkür ediyorum.

cenazemiz dolayısıyla takibedemedim son durumları. kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. kazasız, belasız, ramak kalasız hayırlı işler diliyorum. kazanamayan , bir iki soruyla kaçıran arkadaşlarında üzüntülrini yürkten paylaşıyorum. şubat sınavını 1 soruyla kaybetmiştim ne demek olduğunu iyi biliyorum. bu sınavıda sınırda geçtim çok iyi geçti diye düşünmüştüm oysa hamdolsun. bunu nasibedende Allahım. Leylamın annesinin sözünü söylüyorum ” hayırlıysa beri gelsin, hayırsızsa öte gitsin.”

Allah yar ve yardımcmız olsun.

sevgilerimle…

Quote

 

   

 

 

 

#778 Administrator 2014-06-08 22:00

 

aslında hepimizin yaşadığı duygular dile getirilmiş hepimiz aynı yollrdan geçtik. gecemiz gündüzümüz ve hatta rüyalarımız isg oldu yeri geldi…iyi ki bu grupta bulunmuşum ,emeği geçenlere teşekkür ederim…ben C sınıfınıda A sınıfınıda LEYLA AYYILDIZ sayesinde kazandım.gerek dinleyerek gerek özetlerden gereksede son mucize kitap tan çok faydalandım….

Quote

 

   

 

 

 

#777 Administrator 2014-06-07 09:57

 

Sınav’ dan yeni çıkmşıtı… Tlf. unu, İçinde bulunan el çantasını, Okul kantini Emanetinene bıraktığı kişiden aldı….

– Bir önceki akşam sadece 3 saat uyumuştu. Bu nedenle İstanbul Seyahat’ın, 05.30 Tekirdağ – İstanbul/ESENLER Otubusüyle gitmeyi uygun gördü. Çünkü araba kullanacak durumda değildi. “2 saat’ yolda uyurum ” diye düşünüyordu. Ama uyuyamamıştı… İLO sözleşme’lerini ve İSO ile ilgili konuları, tekrar etti yolda. Esenlerde indiği otubus’ den Metro ile Aksaray geldi. Çabuk adımlarla Aksaray Alt geçidinde İSKİ binası önüne çıktı. bir taksiye binerek, Yenikapı Metro istasyonu geldi. Yenikapı – Darüşşefaka Yönüne giden Metro’ dan Darüşşefeka durağında inip. Sınav yapılan okula gitmişti. Sınav da çıkan Soruları çok kolay bulmuş’ tu… OSYM’ nin TERS KÖŞESİ bu olsa gerek diye düşünmüştü. Evet çok kolaydı SORULAR, böyle beklemiyordu. Şu an İnşaat Mühendisi idi ama uzun yıllar Lise Bedeneğitimi Öğretmenliği yaptığı için, Soruların Zor olduğu kadar kolay olmasının da, öğrenciler için bir HANDİKAP olduğunu çok iyi biliyordu… –

Tlf’ unu henüz açmıştı ki! Tlf çaldı…

“Merhaba, A sınıfı Uzmanım Alper Bey.” Allahım Bu Leyla’ nın sesi idi. Kekeliyerek… “Sorular çok kolaydı Leyla Hanım, Bu nedenle Kontropiyede kaldım, Ters köşe oldum” diyebildi. Tlf. daki ses; ” Kolay değildi sorular, Alper Bey, Biz çok çalıştık O neden le, Siz’e kolay gelmiştir. Hadi sizi tekrar tebrik ederim. A sınıfı Uzmanı oldunuz Allah yardımcınız olsun. Vatana ve Millete, Size ve ailenize hayır getirsin İnşallah…”

deyip Tlf. kapatmıştı, Leyla… Heycan’ dan; Merhaba diyememiş, konuşmanın sonunda, Teşekkür bile edememişti… Sonra, Çantasından çıkardığı Sigarasını yaktı… Genel de Sigara içmezdi, ama bazen bu alışkanlığını değiştirip günde bir veya iki adet sigara içtiği olurdu… Bu an işte öyle bir andı. Darüşşefeka Metro durağına yürürken düşündü… Leyla Hanım’ dan daha mı iyi bilecekt. O’ nun en az;

BEŞ BİN

izleyeni vardıııı!!!…

( İnş. Müh. – A Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı )

Quote

 

   

 

 

 

#776 Administrator 2014-06-06 23:26

 

hocam çalışma hayatım yüzünden derslerinize katılamadım ama sayenizde sesli sunumlarınız ile kazandık sizden ve ekip aarkadaşlarınız dan allah razı olsun HEPİNİZİN EMEĞİNe sağlık hakkınızı helal edinnn hocam

Quote

 

   

 

 

 

#775 Administrator 2014-06-06 23:25

 

Merhaba

Sınavı geçtim

Çok şülür A olduk

Kitap ve diğer paylaşımlar için bir kez daha teşekkür ederim

Elinize,yüreğin ize sağlık

Herşey gönlünüzce olsun

Quote

 

   

 

 

 

#774 Administrator 2014-06-06 23:24

 

Merhaba.

Paylaşmış olduğunuz 2 adet powerpoint dosyasından çalışmalarımda yararlandım.Emeklerinize sağlık.Bedavacı gibi oldu ama çok teşekkür ederim. Yarın sınava gireceğim.Selamlar.

Quote

 

   

 

 

 

#773 Administrator 2014-06-06 23:17

 

Leyla hanım güler yüzünüz, güzel sesiniz hiç solmasın, size ve emeğinize sonsuz teşekkürler, tüm videolarınızı dinledim, ve çok başarılı oldum, 81 ile geçtim Csınavını, inşallah yine A sınavı açılırsa yükseltme için de sizin yardımlarınızla hazırlanacağım, sevgiler

Quote

 

   

 

 

 

#772 Administrator 2014-06-06 23:12

 

Leyla hanım sınavı geçmişim.artık c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım çok şükür! Tabi sınavı geçmemde çok büyük emeğiniz olduğunu düşünüyorum.herşey için çok çoook teşekkürler ! Allah razı olsun sizden! Siz bana çok yardımcı oldunuz Allah’ta sizin yar ve yardımcınız olsun!

Quote

 

   

 

 

 

#771 Administrator 2014-06-06 23:10

 

Teşekkürler Leyla Hanım. A sınıfını geçtik. Puan: 78,33Beraber çalışmalarımıza devam ederiz inşallah. Londra’daki Dersleriniz de kolay gelsin.

Quote

 

   

 

 

 

#770 Administrator 2014-06-06 23:08

 

merhabalar leyle hanım sizin sesli sunumunuz ile artık bende c sınıfı bi uzmanım allah sizden razı olsun allah yolunuzu her daim acık etsin inşallah başarılarınız devam eder… diyecek çok şey var ama aklıma gelenler sadece bunlar ÇOOOOOOOOOOOOOO OOKKK TEŞEKKÜR EDERİİİİMMMM :))))

Quote

 

   

 

 

 

#769 Administrator 2014-06-06 23:08

 

Leyla hanim iyi aksamlar. Bende muhtemelen diğer bir çok insan gibi teşekkür ederim size. Ben ve erkek arkadaşım c belgesini kaptık Bunda sizin de katkiniz büyük. Kahvaltı yaparken, temizlik yaparken ve bilimum evde diğer şeylerle uğraşırken evde sizin sesiniz yankilaniyordu. Ben gündüz ders çalışıp aksama zamanı kısıtlı olan erkek arkadaşım için özetler çıkarıyordum. Sonucta da başarılı olduk. Tekrardan emeğiniz ve katkınız için ikimiz adına çok teşekkür ederim. Hayatta mutluluklar

Quote

 

   

 

 

 

#768 Administrator 2014-06-06 23:07

 

Merhaba.kitabım elime ulaştı.elinize yüreğinize emeğinize sağlık. …çok teşekkür ederim.

Quote

 

   

 

 

 

#767 Administrator 2014-06-06 23:05

 

Leyla hanım 21 aralık c ve 24 mayıs a sınıfını kazandım .Notlarınızdan çok faydalandım.isg ile ilgili birşeyler ararken tesadüf sizin sesli anlatımınızın kısa bir kısmını dinledim.ilk önce kapatacaktım ama besmeleyle başlamanız çok dikkatimi çekti ve dinledim.sonra sayfanıza üye oldum.sürekli faceden sizi takip ettim ve iyikide etmişim sonuca ulaştım.Hakkınızı helal edin herşey gönlünüzce olur inşallah

Quote

 

   

 

 

 

0#766 Nazife kartal 2014-03-30 20:27

 

Mrb leyla hanım Mayıs ayında sınava gireceğim sizin siteyi onerdiler yorumlarida okuyunca yararlanmak istedim uye olamadim birturlu videolarda acilmiyor ne yapacagimi bilemedim beni bilgilendirirse niz memnun olurum şimdiden teşekkürler. .

Quote

 

   

 

 

 

0#765 ali kolata 2014-03-27 22:52

 

merhaba Leyla Hanım”’

iş güvenliği ile ilgili başarılı çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. gerçekten başarılı çalışmalarınız var. kanu ve yönetmelik dinlemelerinizi çok beğendim. yalnız bu günlerde bir problem var dinlemeleri indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim SELAM VE DUA İLE…

Quote

 

   

 

 

 

0#764 ali kolata 2014-03-27 22:46

 

merhaba Leyla hanım.

çalışmalarınızı takip ediyorum ve size teşekkür etmek istiyorum. Birkaç tane sesli okumanıza ulaştım fakat diğerlerini hatta şuan hiçbir sesli okumanızı indirip dinleyemiyorum. (iş güvenliği ile ilgili) yardımcı olursanız sevinirim. Allah emeğinizin karşılığını kat kat versin. SELAM VE DUA İLE…

Quote

 

   

 

 

 

0#763 Bülent Doğan 2014-03-22 09:44

 

Leyla Hanım,

İki adet dersane sınav kampına gittim 68.75 ile sınavı geçemedim. Daha önceden haberim olsaydıda keşke sadece sizi takip etseydim.

Çok güzel çalışmalar yapmışsınız, yapıyorsunuz.

Emeğinize sağlık, çok çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

-1#762 Administrator 2014-03-13 18:01

 

Leyla hanım, çok çok çok teşekkürler. 2 sınavda da katkınız üst seviyede oldu. sayenizde A. Sizin de belgeniz hayırlı olsun. başarılarınızın devamını dilerim. takipçinizim.

Quote

 

   

 

#761 Administrator 2014-03-13 18:00

 

75 geçenleri tebrik ediyorum,hayırl ı olsun.Bu nota katkılarından dolayı Leyla Hn. çok teşekkürler.Umarım diğer arkadaşlarda mayıs sınavında istedikleri sonuca ulaşır.

Quote

 

   

 

 

 

#760 Administrator 2014-03-13 18:00

 

Leyla hnm aydın bey ve sizler olmasaydınız, bu kadar zor bir sınavı kazanamazdım

Quote

 

   

 

 

 

#759 Administrator 2014-03-13 17:59

 

Leylaaaaa hanım senden Allah razı olsun NE DESEM AZ

Quote

 

   

 

 

 

#758 Administrator 2014-03-13 17:58

 

77,5 Leyla hanım sizin sayenizde geçtim, allah razı olsun sizden.

Quote

 

   

 

 

 

#757 Administrator 2014-03-13 17:58

 

Teşekkürler Leyla hanım, 73.75

Quote

 

   

 

 

 

#756 Administrator 2014-03-13 17:57

 

75 geçenleri tebrik ediyorum,hayırl ı olsun.Bu nota katkılarından dolayı Leyla Hn. çok teşekkürler.Umarım diğer arkadaşlarda mayıs sınavında istedikleri sonuca ulaşır

Quote

 

   

 

 

 

#755 Administrator 2014-03-13 17:56

 

Leyla Hanım tebrikler, artık Mayıs sınavına sizin videolarınızın mp3 hali ile hazırlanırız

Quote

 

   

 

 

 

#754 Administrator 2014-03-13 17:55

 

72.5 başta LEYLA HANIM olmak uzere emeği geçen herkeze tesekkur ederim

Quote

 

   

 

 

 

#753 Administrator 2014-03-13 17:54

 

Bu sınavdan geçen arkadaşlar ,gerçek A sınıfı ISG uzmanı bence sizler oldunuz.Tebrikler.

Quote

 

   

 

 

 

#752 Administrator 2014-03-13 17:54

 

70 A Leyla Hanım ve emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum

Quote

 

   

 

 

 

#751 Administrator 2014-03-13 17:53

 

Leyla hanım tekrar kutlarım. Ayrıca vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Quote

#750 Administrator 2014-03-13 17:53

 

Geçen bütün arkadaşları tebrik ederim, en başta da Leyla Hanım sizi:)Hepimiz dua ettik sizin için, Allah sizin emeğinizi boşa çıkarmazdı, biliyordum..

Quote

 

   

 

 

 

#749 Administrator 2014-03-13 17:52

 

bende 70 le geçmişim. hepinize teşekkürler yardımlarınız için

Quote

 

   

 

 

 

#748 Administrator 2014-03-13 17:52

 

73,75 ile gectim…son gunlerde leyla hnm sizi takip ettim….emeginize ozverinize sonsuz tsk ler.

Quote

 

   

 

 

 

#747 Administrator 2014-03-13 17:52

 

eyla hanim ve emegi gecen tum arkadaslara tesekkurler..

Quote

 

   

 

 

 

#746 Administrator 2014-03-13 17:51

 

biliyoruz LEYLA hanım katkılarınızı Allah razı olsun herşey için

Quote

 

   

 

 

 

#745 Administrator 2014-03-13 17:51

 

ün yazamadım, 73,75 A. Başta Leyla Hanım olmak üzere herkese teşekkürler. Sınavı kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim, hepimize geçmiş olsun. Kazanamayan arkadaşlarıma da bir sonraki sınav için bol şans ve sabır diliyorum.9

Quote

 

   

 

 

 

#744 Administrator 2014-03-12 19:14

 

Leyla hanım ,teşekkürler nezaketinize. Biz C Klasman sınavına hazırlanıyoruz. ( 24 Mayıs ) . Saygı ve sevgilerimle.

Quote

 

   

 

 

 

#743 Administrator 2014-03-12 18:59

 

Merhaba Leyla HanımAllah razı olsun .B sınıfı yükseltme sinavini kazandim. Bunda payınız cok buyuk Sadece son 3 gun sizin sin gun tekrarlarinizi dinledim ve kazandim.Kabul ederseniz kucuk bir hediye göndermek istiyoruz eşimle. Adresinizi yazarmisiniz

Quote

 

   

 

 

 

#742 Administrator 2014-03-12 18:57

 

HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK FAYDAN DOKUNDU BİZE ALLAH HERŞEYİ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

Quote

 

   

 

 

 

#741 Administrator 2014-03-12 18:52

 

leyla hanım..a sınıfı 71.250…emeğinize teşekkür ederim..sizide tebrik ederim..ee artık bursa kebabını hakettiniz..saygılar sevgiler..

Quote

 

   

 

 

 

+1#740 Administrator 2014-03-12 18:52

 

Leyla Hanım sadece 2 hafta vaktim ve hiç umudum yokken sadece sizin tablolarınıza çalışıp, videolarınızı dinleyerek sınavdan 77,5 aldım. Allah razı olsun. çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#739 Administrator 2014-03-12 18:50

 

Sevgili Leyla. Sinav sonucuna cok sevindim. Sana demistim sen bunu hakediyorsun diye. Samimi soyluyorym kendime nekadar sevindiysem sana da o kadar sevindim. Hakedeni goruyor Allah. Tekrar tebrik ederim.

..

Quote

 

   

 

 

 

#738 Administrator 2014-03-12 18:49

 

74 aldım geçtim .herşey için teşekkürler .Sizin sayenizde bunu başardım.Allah sizden razı olsun. Herşey gönlünüzce olsun

Quote

 

   

 

 

 

#737 Administrator 2014-03-12 18:48

 

Mustafa ErdemMerhaba bu gün 23 şubat a sınıfı isg sınavı açıklandı.Başarılı oldum

bu başarıda sizin tablolarınız ve dua ile başladığınız sesli sunumların çok faydasını gördüm.Ellerinize yüreğinize sağlık.Ben gaziantepde yaşıyorum ve size ufakda olsa yöresel bir hedi yollamak istiyorum

bunu kabul eder adresinizi paylaşırsanız beni çok mutlu edersiniz.

Quote

 

   

 

 

 

#736 Administrator 2014-03-12 18:48

 

72.5 başta LEYLA HANIM olmak uzere emeği geçen herkeze tesekkur ederim

Quote

 

   

 

 

 

#735 Administrator 2014-03-12 18:34

 

71.25 ucu ucunada olsa geçmiş bulunmaktayım emeği olan herkese çok tesekkürler.bu grup sayesinde hem c sınıfına ardından b sınıfına geçmiş oldum.herkes için hayırlısı olmuştur diye umud ediyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#734 Administrator 2014-03-12 18:33

 

70 A Leyla Hanım ve emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum

Quote

 

   

 

 

 

#733 Administrator 2014-03-12 18:33

 

Leyla hanım tekrar kutlarım. Ayrıca vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Quote

 

   

 

 

 

#732 Administrator 2014-03-12 18:32

 

Leyla hanım bütün emekleriniz için teşekkür ederim. 70 ile bende geçtim…. :)))

Quote

 

   

 

 

 

#731 Administrator 2014-03-12 18:32

 

Geçen bütün arkadaşları tebrik ederim, en başta da Leyla Hanım sizi:)Hepimiz dua ettik sizin için, Allah sizin emeğinizi boşa çıkarmazdı, biliyordum…

Quote

 

   

 

 

 

#730 Administrator 2014-03-12 18:31

 

leyla hanim ve emegi gecen tum arkadaslara tesekkurler..

Quote

 

   

 

 

 

#729 Administrator 2014-03-12 18:31

 

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok faydasını gördüm.emeğinize ve ellerinize sağlık. 71,25 ile geçmişim

Quote

 

   

 

 

 

#728 Administrator 2014-03-12 18:31

 

70 ile geçtim. Hakkınız büyük, ben sadece sizin kayıtlarınızı dinleyerek bu notu aldım. Sonsuz teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#727 Administrator 2014-03-12 18:30

 

72.5 cok sukur. Leyla hanim size binlerce kez tesekkurler. Elde is kulagimda sizin sesinizle bu sinavin hazirliginin buyuk bolumunu gerceklestirdim . Sesiniz hala kulagimda. Emeginiz cok buyuk. Yolunuz acik sansiniz bol olsun. Gecen tum arkadaslari da tebrik ediyorum. Diger arkadaslar icin de bir sonraki sinavda basarilar diliyorum. Eminim onlar da aramiza katilacaklar sadece zaman farkiyla

Quote

 

   

 

 

 

#726 Administrator 2014-03-12 18:29

 

basta leyla hanım size ve grupta emegı gecen herkese tesekkurler haklarınızı helal edin

Quote

 

   

 

 

 

#725 Administrator 2014-03-12 18:28

 

Leyla Hanım emekleriniz için teşekkür ederiz.Ben 71.25 aldım.Çok anlamsız derecede zorlaştırılan bir sınavda başarılı olan şanslılardan biri oldum.

Quote

 

   

 

 

 

#724 Administrator 2014-03-12 18:26

 

Sınavı geçen bütün arkadaşları tebrik ederim. Leyla hanım başta olmak üzere, emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Quote

 

   

 

 

 

#723 Administrator 2014-03-12 18:26

 

Leyla hanım, çok çok çok teşekkürler. 2 sınavda da katkınız üst seviyede oldu. sayenizde A. Sizin de belgeniz hayırlı olsun. başarılarınızın devamını dilerim. takipçinizim.

Quote

 

   

+1#722 Administrator 2014-03-12 18:23

LEYLA GÖZÜN AYDIN AMA SINIRDA KALAN ARKADASLARA DESTEK AMACLI MAHKEMEYE VERMEMIZ GEREKIYOR BUNU UNUTMAYALIM GECTIK DIYE KIMSEYI YARI YOLDA BIRAKMAYALIM

Quote

 

   

 

 

 

#721 Administrator 2014-03-12 18:21

 

Leyla tebrikler. ..çok sevindim

Quote

 

   

 

 

 

#720 Administrator 2014-03-12 18:20

 

Leyla hnm aydın bey ve sizler olmasaydınız, bu kadar zor bir sınavı kazanamazdım

Quote

 

   

 

 

 

#719 Administrator 2014-03-12 18:10

 

geçenleri tebrik ediyorum, iş hayatlarında hayırlı kazasız mesailer dilerim. leyla hn ayrıca tebrik ederim. ben mayıs ta geçeceğim inşallah

Quote

 

   

 

 

 

#718 Administrator 2014-03-12 18:10

 

Leylaaaaa hanım senden Allah razı olsun NE DESEM AZ

Quote

 

   

 

 

 

#717 Administrator 2014-03-12 18:09

 

kazandırm..71.250..leyla ve katkısı olan diğer arkadaşlara tşkler…

Quote

 

   

 

 

 

#716 Administrator 2014-03-12 18:08

 

Teşekkürler Leyla hanım, 73.75

Quote

 

   

 

 

 

#715 Administrator 2014-03-12 18:07

 

77,5 Leyla hanım sizin sayenizde geçtim, allah razı olsun sizden.

Quote

 

   

 

 

 

#714 Administrator 2014-03-12 18:07

 

gecen butun arkadaslara ozellikle leyla hanima tebrikler.ben 66.25 aldim ve kaldim ancak mayista leyla hanimin yardimi ile gececegimi inaniyorum

Quote

 

   

 

 

 

+1#713 Administrator 2014-03-12 18:05

 

leyla hanım sizin için çok sevindim.66,25 le kaldım.lütfen mahkemeyemi gideceğiz bişeyler yapalım.organize olalım.lütfen bunu böyle bırakıp kenara çekilmeyelim.çok üzgünüm. tekrar çalışacak gücüm yok

Quote

 

   

 

 

 

#712 Administrator 2014-03-12 18:05

 

Leyla hanım, sizin ugraslarinizin da boşa cikmamasina ayrıca çok sevindim.. tebrikler

Quote

 

   

 

 

 

#711 Administrator 2014-03-12 18:04

 

tekrar tebrikler leyla hanım

Quote

 

   

 

 

 

#710 Administrator 2014-03-12 17:54

 

77.5 B sınıfı leyla hanıma teşekkür ediyorum bizi çalışmaya motive ettiği için geçen arkadaşlara hayırlı olsun

Quote

 

 

   

 

 

 

#709 Administrator 2014-03-12 17:36

 

72.5 başta LEYLA HANIM olmak uzere emeği geçen herkeze tesekkur ederim

Quote

 

   

 

 

 

#708 Administrator 2014-03-12 17:28

 

Leyla Hanim, sizinle sınav girişinde sahsen tanısmıştık okulda. Buradan size teşekkür etmiştim. Zamanının cogunu yolda geçirdiğim için ciddi anlamda faydalandim okumalarinizdan . Tekrar teşekkür borcumu odemek isterim.

Quote

 

   

 

 

 

#707 Administrator 2014-03-12 16:04

 

Çok teşekkürler Leyla Hanım,

C sınavı nı sizin sayenizde kazandım İnşalla bu sfer de A sınafını kazanırım.

İyi çalışmalar.

Quote

 

   

 

 

 

#706 Administrator 2014-03-12 16:04

 

Leyla Hanım hem C sınavı, hem de A sınavı sürecinde siin sesli okumalarınızdan çok istifade ederek kazanmış bulunuyorum. Şahsınıza çok teşekkür ederim :)Ben de sizi evde hobim olan bol aksayıdaki akvaryumları temizlerken, PS^’de futbol oynarken dinledim. Böylece acı ilaç, sesli okumalarla tatlı oldu ve içtim, sesli katkılarınızla iyileştim :)Allah razı olsun…Facebook’u da takip ediyorum.Bir şekilde İş Güvenliğinde her açıdan ETİK kavramını ön plana çıkartan bir oluşumla meslek uygulamalarında ilerleyelim..selam ve sevgiler…

Quote

 

   

 

 

 

#705 Administrator 2014-03-11 20:55

 

Leyla hanim merhaba. Sizin okumalarinizi el kitabini ve tablolari aldim sadece okudugunuz mevzuatlarin yazili olarak indirmem gerekiyo nerden bulabilirim onlari

Quote

 

   

 

 

 

#704 Administrator 2014-03-11 20:12

 

kutlayabileceği m kişiler için yarını bekliyorum.. Havaii fişek atacağım..Başta leyla hanım olmak üzere geçeceği kesin olan iş güvenliği uzmanı arkadaşlarımı (bu sitedekiler diye ayrım yapsam ayıp olurmu?. Bu sitedekilere daha çok güveniyorum) şimdiden kutluyorum, görevlerinde aynı titizlikte çalışacaklarına olan inancımla AYDINLIK TÜRKİYE oluşumuna katkılarını bekliyorum

Quote

 

   

 

 

 

#703 Administrator 2014-03-11 20:09

 

leyla hanıma bu oluşumdaki çabaları ve sınavda başarılara vesile olmasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum

Quote

 

   

 

 

 

#702 Administrator 2014-03-11 20:04

 

Leyla hanım inşallah sizinki oldu miniklerin duası bence bir gün sonra 1 net hayatta birkez olur.tebrikler

Quote

 

   

 

 

 

#701 Administrator 2014-03-11 06:01

 

Bilgiyi paylaşmanın kutsallığına olan inancınızı takdirle karşılıyorum.Sunumlarınızdan faydalanacığıma olan inancımdan dolayı emekleriniz için teşekkür ederim.Sınavda başarılar dilerim. Abdullah Tay-Makina Mühandisi-Csınıfı İGU

Quote

 

   

 

 

 

#700 Administrator 2014-03-11 06:00

 

Çok teşekkür ediyorum. Leyla hanım kızım. Allah sizden razı olsun. Dünya ve ahiret mutlu kılsın inşaAllah.

Quote

#699 Administrator 2014-03-10 20:26

 

Azimle çaba… yardımlaşma paylaşım….bunun bir karşılığı olacaksa semeresini en çok hakedensiniz…şimdiden hayırlı olsun….

Quote

 

   

 

 

 

#698 Administrator 2014-03-10 20:26

 

Rabbim emeginizin karşılığını verecek buna inanıyorum

Quote

 

   

 

 

 

#697 Administrator 2014-03-10 20:21

 

Leyla hanım ve diğer arkadaşlara bol şans, harekete devam….

Quote

 

   

 

 

 

#696 Administrator 2014-03-10 20:18

 

Bence leyla hanım bizlere yaptığı karşılıksız iyiliğinin mükafatını yapılan dualar sonunda almıştır.tebrikler

Quote

 

   

 

 

 

#695 Administrator 2014-03-10 20:16

 

Tebrik ederim.Leyla hn.Ayrıca siteniz,çalışma larınız ve emekleriniz için.

Quote

 

   

 

 

 

#694 Administrator 2014-03-10 17:49

 

Leyla Hanım’a tebrikler Allah doğrunun ve iyinin yanındadır…

Quote

 

   

 

 

 

#693 Administrator 2014-03-10 17:48

 

Leyla Hanım ben eminim sizin gibi temiz kalpli bir insanın sonucu olumlu olacak… Nolur mucizelere inanın…sizi çok seviyoruz…

Quote

 

   

 

 

 

#692 Administrator 2014-03-10 16:51

 

Herşeye rağmen ben leyla hanım ve diğer emek vermiş bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, haklarını helal etsinler.

Quote

 

   

 

 

 

#691 Administrator 2014-03-10 16:32

 

Leyla hanım durmak yok a olana kadar devam. GEÇMİŞ OLSUN.

Quote

 

   

 

 

 

#690 Administrator 2014-03-10 16:29

 

56 dan 57 oldu yanlış hatırlamadıysam soru cevaplarını Leyla hanım tablolarınızdan cok yarar gördüm çok tşk ediyorum elinize emeğinize sağlık

Quote

 

   

 

 

 

#689 Administrator 2014-03-10 16:20

 

Sevgili Leyla. Sinav oncesi son 2 hafta senin sayfani takip ederek, hazirladigin (iz) tablolari calisarak kendime cok sey kattim. Sinavi gecnem de emegin buyuk. Dualarim seninle. Insallah cevabini yanlis hatirladigin sorular vardir ve carsamba gunu gonlun ferahlar. Sinirda olan tum arkadaslar icin ayni seyleri diliyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#688 Administrator 2014-03-10 16:03

 

Leyla Hanım, hiç kimse (özellikle de siz) zerre kadar kendini üzmesin. Ben 7 yıldır İş Güvenliği Uzmanlığı yapıyorum. Türkiye’nin adı duyulmamış köylerinde, barajlarda, tünellerde, maden ocaklarında bu kutsal mesleği her zorluğuna katlanarak icra ettim, etmeye de devam edeceğim. Zamanında sınava girdik, kendi değiştirdikleri yönetmelik yüzünden kazandığımız belgeleri iptal ettiler, tekrar sınava girdik belgeyi aldık. Bu sefer de mesleki tecrübeye ve mesleklere göre C sınıfları çok tehlikeli işlere bakabilecek dediler, bir öğrendik ki ölü doğmuş bir kararmış. B Sınıfı almaya hak kazandığım anda prim gün sayısına göre yükselme sınavı çıktı. Çok emek ederek sabrederek yükselmeye hak kazanmıştım ama olsun dedim, ne kadar çok uzman o kadar az kaza. Daha sonra prim gün sayım tutmasına rağmen (benim gibi bir çok insana da aynı şey oldu) Aralık ayı sınavına almadılar. Sınava almadıklarında aynı sınavın şubatta yapılacağını arada bir farkın olmayacağını söylediler. Şimdi de Şubat sınavı için bizimle dalga geçiyorlar. Yani sayısız kere haksız yere mağdur edildim ve öyle görünüyor ki bu süreç devam edecek. Alenen yanlış olan, kanunlara, yönetmeliklere aykırı soruları değil de cevabı doğru olan soruları, soruları hazırlayan heyet iptal ediyor ve değiştiriyor. Neredeyse (gerekli olan) bütün uluslar arası standartları ve ulusal yönetmelikleri bilmeme rağmen 51 alabildim. Siz emek etmişsiniz daha iyisini yapmışsınız. Çok iyi biliyorum ki (birinci ağızdan) şu anda A-B-C Sınıfı uzman sayısı Müdürlük için yeterli ve sadece kural yerine gelsin diye sınav yapıldı. Bu sebeple sorunun bizde olmadığını bilmenizi istedim. Ben bu mesleğe elimde bir tek belge olmadan başladım ve düşe kalka bata çıka öğrendim her şeyi. Hiç kendinizi üzmeyin yolunuzdan milim sapmayın. Bugüne kadarki emekleriniz için de sonsuz teşekkürler. Umarım Mayıs sınavında başarılı olacağız. İyi çalışmalar.

Quote

 

   

 

 

 

#687 Administrator 2014-03-10 16:01

 

Leyla Hanım şimdi olmazsa diğerine olur siz tüm kalpleri kazandınız önemli olanda bu değil mi hepimiz sizi görmeden sevdik bu herkese nasip olmaz kalbinizin karşılığını mutlaka alırsınız

Quote

 

   

 

 

 

#686 Administrator 2014-03-10 15:02

 

Leyla Hanım Sizin çalışmalarınızl a 22 Şubatta tanıştım ve son tekrarımı sizin notlarınızdan yapmaya çalıştım. Kendime sizi daha önce fark etmediğim için çok kızdım. Ben bu sınavda geçmeyi en çok sizin hak ettiğini düşünenlerdenim . ve geçmenizi canı gönülden istiyorum. İnşallah geçeceksiniz.

Quote

 

   

 

 

 

#685 Administrator 2014-03-10 14:59

 

Arkadaşlar merhabalar;

Öncelikle Leyla hn.emek ve hizmetlerinden dolayı size ve ardından tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.Ben sınavı geçemiyorum.Ama bu duruma gerçekten üzülmüyorum.Mayıs da bir şansım daha var.Fakat;

Bu düzen ve sistem icerisinde inanın bu işi yapmaktan uzaklaşıyorum…Halen daha soruların kolay olduğunu idda eden yetkililer var.Ben idda ediyorum Baltazar sorusunu hazirlayanin Kurtlar Vadisi hayranı olduğunu idda ediyorm.Bunun gibi daha var…Soruların A sınıfı seçme yerine nasıl eleyelim haince şeklinde olduğunu düşünüyorum…..Neyse…Hayırlısı diyelim…

Quote

 

   

 

 

 

#684 Administrator 2014-03-10 14:10

 

Leyla hn hiç üzülmeyin ,inanın bu dünyada kazanılan birçok şeyin herşeye yetmedğini son iki hafta içinde öğrenmiş bulunuyorum,bug ün onkoloji servisinden babamla birlikte taburcu olduktan sonra sağlıkdan daha öenmli hiçbirşey olmadığını anlıyorsunuz…insanın aslında en büyük ihtiyacı maneviyatı ve sevenlerinin duası…siz çabalarınızla,k arşılıksız yardımseverliği nizle,içtenliği nizle bir çok insanın duasını aldınız…sterilize odadan çıkamadan iptaller ile ilgili çabalarınızı dışarıdan izlemek zorunda kaldım…ama o kadar içim rahatdı ki anlatamam çünkü dışarıda Leyla isimli çok güvendiğim bir melek vardı ve bana sadece sağlık olsun demek kaldı…

Quote

 

   

 

 

 

#683 Administrator 2014-03-10 14:09

 

ne kadar teşekkür etsem az kalır…

Quote

 

   

 

 

 

#682 Administrator 2014-03-10 14:08

 

leyla hanım sınava hazırlanırken çok emeğiniz geçti çok dua ettim size .sınavdan umutluyum ı şu eğitim kurumlarının beceremediğini siz gayet başarılı bir şekilde başardınız. sizden bir grub kurmanızı iş güvenliği uzmanı olan arkadaşlarımızla dayanışma ve fikir alış verişinde bulunalım .eğer bu mesleği layıkıyla yapmak istiyorsak . tecrübelerimizi birbirimize aktarmamız lazım gelir diye düşünüyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#681 Administrator 2014-03-10 14:08

 

Leyla Hanım sıze soyleyecegım tek kelıme : HARÍKASINIZ.bir de benzetmeleriniz e cok hayran kalmistim .c sinavini sizin sayenizde gectim bu sinavi belki gecmem ama butun yonetmeliklerin ne demek istediklerini ogrendik onemli olan hangi konuyu hangi dokumandan bulmak dir.bunu sizin sitenizde cok kolay yapa biliyorum.tesekkurler.

Quote

 

   

 

 

 

#680 Administrator 2014-03-10 14:07

 

Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler hakkınızı helal edin harikasınız..

Quote

 

   

 

 

 

#679 Administrator 2014-03-10 14:07

 

bize ışık oldunuz..çok teşekkürler herşey için.

Quote

 

   

 

 

 

#678 Administrator 2014-03-10 14:04

 

leyla hanım hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz aylardır hepimiz için karşılık beklemeden emek verdiniz bu sınavı kazanmayı en çok hakedenlerdensi niz umarım kazanırsınız.

Quote

 

   

 

 

 

#677 Administrator 2014-03-09 16:46

 

size çok saygı duyuyorum belirtmek isdedim varolun. size minettarım. siz meleksiniz. hakkınızı helaal edin

Quote

 

   

 

 

 

#676 Administrator 2014-03-09 16:44

 

Leyla Hanım merhaba,güzel destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim.Ben B sınıfı sınava girdim ama olmadı,çalışama mıştım,şubata sizinle çalışmayı düşünüyorum,uma rım bu vesile ile aramızda da bir arkadaşlık oluşur.

Quote

 

   

 

 

 

#675 Administrator 2014-03-09 16:43

 

SEVGİLİ LEYLA HANIM,SİZİN VE ARKADAŞLARINIZI N EMEKLERİ SAYESİNDE VE TABİİ Kİ KENDİMİN DE ÇALIŞMASI SAYESİNDE 55 SORUMUN DOĞRULUĞU NET FAKAT 3 SORUYA VERDİĞİM CEVABI HATIRLAYAMIYORU M…ÇOK GICIK BİR DURUM…SONUCU BEKLEYECEĞİM…SİZİN GİBİ BİR İNSANLA TANIŞMIŞ OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM…YÜZÜNÜZDEKİ GÜLÜMSEMENİN EKSİK OLMAMASINI VE ÇOCUĞUNUZLA BİRLİKTE SAĞLIKLI,HUZURL U BİR ÖMÜR GEÇİRMENİZİ DİLİYORUM…BİRŞEYİ UNUTTUM SANMAYIN…FINDIK DA HEP SİZİNLE OLSUN TABİİİ…..

Quote

 

   

 

 

 

#674 Administrator 2014-03-09 16:41

 

Slm, hocam , tablolarinizsak i kucuk yanlisliklari duzeltebildiniz mi? Ve karisik bir sira izlemistiniz, yonetmeliklere gore siralama yapabildinizmi?kanunlarida tablo haline getirmeyi dusunuyormusunu z.. Emeginize cok tsk ederim, tum tablolari indirip arsiv yaptim,

Quote

 

   

 

 

 

#673 Administrator 2014-03-09 16:39

 

Olarak gönderebileceği nizi 5.videoda ifade ediyorsunuz. Rica etsem banada gönderirmisiniz . Benim görsel hafızam baskın.teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#672 Administrator 2014-03-09 16:38

 

Leyla hanım sınavınızda başarılar diliyorum…

Quote

 

   

 

 

 

#671 Administrator 2014-03-09 16:37

 

Leyla hanım merhaba,

Karşılık beklemeden gösterdiğiniz çabalar için kutluyorum sizi ve ekibinizi. Pazar günü Siyavuşpaşa İlkokulun daydınız. Giriş merdivenleri önünde neşe sarıyordunuz. Bir ara tanışmak için yanınıza gelmeyi düşündüm fakat başınız kalabalıktı, rahatsız etmedim.

Hep güler yüzlü olmanız dileklerimle…

Quote

 

   

 

 

 

#670 Administrator 2014-03-06 03:09

 

Leyla Hanım tebrik ederim.Çok emek verdiniz,Allah boşa çıkarmadı.

Quote

 

   

 

 

 

#669 Administrator 2014-03-06 03:08

 

size çalışmalarınızd a çok yardımcı olamıyorum

ama bize yardımlarınız için tşk ediyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#668 Administrator 2014-03-06 02:55

 

Leyla hanım hangisi olursa olsun beraberiz. isden sadece şunu istiyorum ben elektronik ortamda okuduğum zaman aklımda fazla kalmıyor çıktı almam gerekiyor sizin çıktılar renkli alamıyorum siyah beyaz aldım çok kötü çıktı okumamı engelliyor toparladığımız bilgiler doc dosyası halinde olsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum tabi siz bilirsiniz birde doc olursa eksik bilgi olsun eklemek istediğimizde ekler size tekrar gönderebiliriz böylece döküman toplamanızda katkılarımız olur naçizane fikrim budur tabi yine siz bilirsiniz

Quote

 

   

 

 

 

#667 Administrator 2014-03-06 02:53

 

Sen nereye biz oraya her türlü olur yeterki irtibatı koparmayalim:))

Quote

 

   

 

 

 

#666 Administrator 2014-03-06 02:51

 

ÇOK TATLISINIZ YAA HALA DEVAM EDELİM DİYORSUNUZ , HER TÜRLÜ BENİM İÇİN UYGUNDUR ELİNİZE GÖNLÜNÜZE SAĞLIK SEVGİLER..

Quote

 

   

 

 

 

#665 Administrator 2014-03-06 02:49

 

Leyla Hanım okurken o günü hatırladım dediğinizi yapıp sınavı çözmüştüm sorular gerçekten çok kolaydı ama bu sınavın sonunda bu sınavmıydı diye düşünüyoruz, RABBİM yardımcımız olsun,hepimize hayırlı geceler;)

Quote

 

   

 

 

 

#664 Administrator 2014-03-06 02:45

 

el kitabını kesinlikle bastırmalısınız , HSE Uzmanlarının başucu kitabı olacaktır, elinizde kalacağını düşünmüyorum (grup üyelerine %50 indirim

Quote

 

   

 

 

 

#663 Administrator 2014-03-06 02:43

 

No’lur çabuk çıkarın..2 adet alacağım..Birini kendime birini de Kuşadası’nda ki arkadaşıma..Emeklerine sağlık..Şimdiden kolay gelsin..Sizi seviyoruz..

Quote

 

   

 

 

 

#662 Administrator 2014-03-06 02:43

 

eyla hanım maksadım bi tarafı kırıp bi tarafı göklere çıkarmak degil.ama inanın kitaplar piyasada 60-70-90 tl .hocalarımız basmışlar sagolsnlar.ama hepsi sizin verdiğiniz bilgilere kıyasla çöp.hatalı sorusu mu dersin.gereksiz özetlerimi dersin hep yanlış var….siz belliki sınavdan geçmeden ziyade insanlara yardım etmeyi prensip almışsnz.kitap çıkarmanızı çok isterim .biz yetişemesekte sonraki sınavlara gireceklere yarar.kaç para olursa olsn satılır .aynı çizgide devam ettiğiniz sürece

Quote

 

   

#661 Administrator 2014-03-06 02:38

ben üniveritede iş güvenliğiyle ilgili 10 yıl ders verdiğim halde benim girdiğim sınavda ilk 10 dakika sınavı bırakıp çıkasım geldi. hepimiz insanız heyecan yaşamak çok doğal, ben şu an a sınıfıyım sizlere başarılar dilerim. sizi tebrik ediyorum , ancak merak ediyorum sizi bu kadar çalışmayı hangi ara yapıyorsunuz.

Quote

 

   

 

 

 

#660 Administrator 2014-03-06 02:36

 

sevgili arkadaşlar hepimiz sınavı kazanamayacağız ama bu grup hepimize birşeyler kazandırdı ve bundan sonra da kazandıracağı şüphesiz. Leyla hanımın burada yaptığı yalnızca tablolar, sesli sunumlar, vs. hazırlamak değildi, hepinizin dikkatini çekmiştir leyla hanım ukalalıktan uzak mütevazi yapısıyla ve herşeyden öte hoşgörüsüyle bu koskoca grubun mimarı oldu. Aynı yolun yolcularıyız, çok zor bir mesleği seçtik ve ancak birbirimize destek olarak bu zorlukların üstesinden gelebiliriz. Bunun için de insani noktada yapmamız gereken İLK şey üslubumuza dikkat etmemizdir. Sevgiyle ve hoşgörüyle kalın…

Quote

 

   

 

 

 

#659 Administrator 2014-03-06 02:27

 

Leyle hanım okumalarınızı Grubu’da yükleyiniz

Quote

 

   

 

 

 

#658 Administrator 2014-03-06 02:22

 

sadece 4857 degil butun anlatimlar cok guzel idi.sabir ve zaman isteyen bir is ve Leyla hanim en iyi sekilde bunu yapti.

Quote

 

   

 

 

 

#657 Administrator 2014-03-06 02:21

 

Gerçekten hem yazının içeriğini hem amacınızın samimiyetinin çoşkusu içindeyim. sizi çok geç farkettim. Ama bundan sonra C sınıfı bir güvenlik uzmanı olarak ( sanırım A olamayacağım bu sınavla ) üzerime ne görev düşerse yapabilirim…. Organizasyon güç ve iradelerinize hayranım..

Quote

 

   

 

 

 

#656 Administrator 2014-03-06 02:20

 

sizin yaptığınız bu güzellikler karşısında şapka çıkartıyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#655 Administrator 2014-03-06 02:20

 

Leyla hanım gayretinizi ve cabanizı taktir etmemek mümkün değil.Bu güzel ve çalışkan grubu büyütmek ve sürdürmek için gereken ne ise yapmaya hazırız. Tekrardan tüm çalışmalarınız için size ve arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#654 Administrator 2014-03-06 02:13

 

Sorunlari çok iyi dile getirmissiniz emeginize saglik leyla hanim

Quote

 

   

 

 

 

#653 Administrator 2014-03-06 02:13

 

vaww bayıldım…. güzel emek verilmiş ellerine beyninize emeklerize sağlık keşke a sınıfı sınavına örnek verildiği gibi b sınıfı sınavına örnek olmak üzere çift örnekli olsaydı kanımca daha da iyi olabilirdi… hatta b sınıfı arkadaşlara soralım hangi soru eklensin diye ne dersiniz?

Quote

 

   

 

 

 

#652 Administrator 2014-03-06 02:08

 

Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler hakkınızı helal edin harikasınız…

Quote

 

   

 

 

 

#651 Administrator 2014-03-06 02:07

 

leyla hanım sınava hazırlanırken çok emeğiniz geçti çok dua ettim size .sınavdan umutluyum ı şu eğitim kurumlarının beceremediğini siz gayet başarılı bir şekilde başardınız. sizden bir grub kurmanızı iş güvenliği uzmanı olan arkadaşlarımızla dayanışma ve fikir alış verişinde bulunalım .eğer bu mesleği layıkıyla yapmak istiyorsak . tecrübelerimizi birbirimize aktarmamız lazım gelir diye düşünüyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#650 Administrator 2014-03-06 02:06

 

Leyla Hanım, biz hep seninleyiz.

Quote

 

   

 

 

 

#649 Administrator 2014-03-06 02:06

 

Ben tesadüfen burada buldum kendimi, Leyla hanım zamanımızda pek az rastlanır bir fedakarlık ve gayret örneği göstererek bir grup kurdu, bencede bu yaşatılmalı…çok teşekkürler yüreğine sdağlık Leyla hanım.

Quote

 

   

 

 

 

#648 Administrator 2014-03-06 02:06

 

Leyla Hanım, emeğinize sözel olarak teşekkür etmenin yanında sizi memleketimiz Batma’na konuğumuz olarak davet ediyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#647 Administrator 2014-03-06 02:05

 

Evet, evet!.. eğer sivrisinek tantanasını kesse, bal arısı demdemesini bozsa, sizin şevkiniz hiç bozulmasın, hiç teessüf etmeyiniz. Zîra, kainatı nağamatıyla raksa getiren ve hakaikın esrarını ihtizaza veren mûsıka-i İlahiye hiç durmuyor, mütemadiyen güm güm eder.

Quote

 

   

 

 

 

#646 Administrator 2014-03-06 02:05

 

Sevgili Leyla ,kişiliğinin ve karakterinin olgunlaşmasında ki başarılarından dolayı annene ,babana ve eğitiminde emeği geçen tüm yakınlarına saygı ve selamlarımı sunuyorum…:))

Quote

 

   

 

 

 

#645 Administrator 2014-03-06 02:04

 

Bu zorlu yoldaki kendi güzel yüreği güzel LEYLA rehberimize sonsuz teşekürler ve sevgiler..yolumuzu kesiştiren yüce Rabbime de hamdolsun..dostluk ve dayanışmamızın devamı dileğiyle..

Quote

 

   

 

 

 

#644 Administrator 2014-03-06 02:04

 

gerçekten güzel bir grup oldu.yakında kazanıp işe başlayanlarında paylaşımlarıyla saha uygulamaları tecrübeleri de sınav hazırlığı gibi bize güven verecek,grup daha da gelişecektir.umarım daha da iyi olur.

Quote

 

   

 

 

 

#643 Administrator 2014-03-06 02:03

 

Leyla Hanım sıze soyleyecegım tek kelıme : HARÍKASINIZ.bir de benzetmeleriniz e cok hayran kalmistim .c sinavini sizin sayenizde gectim bu sinavi belki gecmem ama butun yonetmeliklerin ne demek istediklerini ogrendik onemli olan hangi konuyu hangi dokumandan bulmak dir.bunu sizin sitenizde cok kolay yapa biliyorum.tesekkurler.

Quote

 

   

 

 

 

#642 Administrator 2014-03-06 02:03

 

siz gerçekten ama gerçekten iyi bir insansınız…Allah yolunuzu açık etsin………………………….

Quote

 

   

 

 

 

#641 Administrator 2014-03-06 02:03

 

Leyla Hanım: Artık bu işi yapmaya başladım ve kolay hatırlama için canlandırmaya çalıştığınız 5 lira 2,5 liralardan bir sürü gülümseten anımız oldu arkadaşlarımla. Teşekkürden geçtim varlığınızla güzellik kattığınızı bilmenizi istedim. Allah razı olsun. Bugünden sonra da ‘you will never walk alone’ ( Liverpool stadyumunda yazar) diyorum size

Quote

 

   

 

 

 

#640 Administrator 2014-03-06 02:02

 

Leyla hanım fedakarlığınız ve yardımseverliği niz en yakınlarımızda bile bazen görmediğimiz kadar .. Ben sizin yüreğinizin güzelliğini , samimiyetınızı ve dostlugunuzu 24 kasımda dinlediğim ilk sunumuzda anlamıştım . İlerleyen gunlerde güne sizinle baslar , sizinle bitirir oldum . Siz bilmeden hergun benim evime misafir oldunuz. Size daha once özelden yazdıgım nedenlerden dolayı iyi hazırlananadom ben ..ama eger gecersem bu sınavı bilinki sizin yardımınız sayesinde ..Allah sizden razı olsun ve sonuçların hepimiz için hayırlı olması dileklerimle .. İnşallah nasip olur da yuzyuze de görüşürüz ..

Quote

 

   

 

 

 

#639 Administrator 2014-03-06 02:01

 

Leyla Hanım sıze soyleyecegım tek kelıme : HARÍKASINIZBu kadar kısıyle bılgı paylasımı yaptınız cok destek oldunuz

cok emek verdınız gercekten sızı tebrık edıyorum.

İnsallah sızde bu sınavdan gecersınız ıyı haberlerınızı alırız

Quote

 

   

 

 

 

#638 Administrator 2014-03-06 02:00

 

Leyla ne olur gel bir dernek kur zaten alıstık ekip ruhuna turkiyede en cabuk buyuyen dernek olacagına eminim ve gercekten cıkar gozekmeksizin alicengiz oyunları olmayan bir dernek olur 2500 uyen hepsi gonulden destekler bunu . Bu gurubu artık sanaldan reele donderme zamanı gelmedimi takım ruhgumuzu öldürmedne daha ileriye gitmeye hazır tum arkadaslar meşaleyi yak artık

Quote

 

   

 

 

 

#637 Administrator 2014-03-06 01:59

 

teşekkürler leyla hanım…..

Quote

 

   

 

 

 

#636 Administrator 2014-03-06 01:59

 

tesekkurler Leyla hanim

Quote

 

   

 

 

 

#635 Administrator 2014-03-06 01:58

 

Yaşa, varol, Leyla Hanım…

Quote

 

   

 

 

 

#634 Administrator 2014-03-06 01:58

 

İnşaat Mühendisliği Mesleğimin yanısıra ” İş Güvenliği Uzmanı ” da olabilmek için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı için eğitim aldım. 21 Aralık 2013 tarihinde sınava katılıp, C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı oldum. Şimdi ise; Allah İzin verirse, 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava, A Sınıfı Uzmanı olabilmek için gireceğim

Teşekkür ederim. Allah, Siz’ den Razı olsun..Herkese Başarılar diliyorum….

Quote

 

   

 

 

 

#633 Administrator 2014-03-06 01:57

 

Leyla Hanım bu devirde hala “topluma yararlı olma” duygusunu taşıyan ender insanlardan biri.

Kendisini kutluyor, değerli, özverili çalışmalarını saygıyla takdir ediyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#632 Administrator 2014-03-06 01:56

 

Sınav Öncesi İyi Niyetli,Samimi, Heyacanlı,Emek İsteyen Çalışmanız İçin Teşekkür Ediyor,Sınavda da Herkese Başarılar Diliyorum.

Quote

 

   

 

 

 

#631 Administrator 2014-03-06 01:55

 

Sayenizde 77 Leyla Hm. A sınavına da inşaallah sizin videolarınızla hazırlanacağım. Allah ne muradınız varsa versin. Çok teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#630 Administrator 2014-02-26 19:31

 

Tebrikler Desteginiz icin de tesekkurler.

Quote

 

   

 

 

 

#629 Administrator 2014-02-26 19:31

 

Leyla Hanım tebrik ederim. Farkında olduğunuz ve olmadığınız çok kişiye faydanız dokundu. Her Şey gönlünüzce olsun. Teşekkürler.

Quote

 

   

 

 

 

#628 Administrator 2